Menu

Piger 2014-2015

Kontakt afdelingen: p2015@boldklubbenfix.dk

Kontakt afdelingen: p2014@boldklubbenfix.dk

Holdets stab

Træner
profil
Michael Bjerrum
Træner
ingen pic
Jesper Fris Dahl
Træner
ingen pic
Steffen Holmslykke
Årgangsansvarlig
profil
Dorthe Gybel Vej Andersen
Træner
ingen pic
Camilla Sørensen

KampprogramVinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 • Pulje 1

November 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Mangler arrangør

Skjold

KB
Spillet
Ude
Mangler arrangør

Fix

KB
Spillet
Ude
Mangler arrangør

Fix

Orient GI
Spillet
Ude
Mangler arrangør

Fix
December 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Jens Jessens Vej

FB

Fix
Spillet
Hjemme
Jens Jessens Vej

Brønshøj BK
Januar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Brønshøj BK

B 1908
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Union
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix
Februar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Fælledparken

Skjold

Union
Spillet
Ude
Fælledparken

Fix

KB
Spillet
Ude
Fælledparken

Fix
Marts 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brøndbyernes IF

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skjold

Union
Spillet
Ude
Grøndal Multicenter

Fix

GVI
Spillet
Ude
Grøndal Multicenter

Fix

Orient GI
Spillet
Ude
Grøndal Multicenter

Fix

KampprogramU10 Piger 2 (14) 5:5 Forår • Pulje 1

Maj 2024

Fix
4. maj
Kl. 12.30
Hjemme
Fælledparken

Sundby Bk. (2)

KB
4. maj
Kl. 13.20
Ude
Fælledparken

Fix

Fix
4. maj
Kl. 13.45
Hjemme
Fælledparken

Fremad Valby

GVI
26. maj
Kl. 12.55
Ude
GVI. Nymosen

Fix

Dragør BK
26. maj
Kl. 14.10
Ude
GVI. Nymosen

Fix
Juni 2024

Fix
1. jun
Kl. 12.30
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Nørrebro United

Fix
1. jun
Kl. 12.55
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Hvidovre IF

Sundby Bk. (1)
9. jun
Kl. 14.45
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Fix
9. jun
Kl. 15.10
Hjemme
Tårnby Stadion

Hvidovre IF

FB
9. jun
Kl. 16.00
Ude
Tårnby Stadion

Fix

KB
16. jun
Kl. 12.55
Ude
Vanløse Idrætspark

Fix

Fix
16. jun
Kl. 13.20
Hjemme
Vanløse Idrætspark

Sundby Bk. (2)

KampprogramU10 Piger 3 (14) 5:5 Forår • Pulje 1

Maj 2024

FB
4. maj
Kl. 12.30
Ude
Fælledparken

Fix

Fix
4. maj
Kl. 12.55
Hjemme
Fælledparken

AB Tårnby

Østerbro IF
4. maj
Kl. 13.45
Ude
Fælledparken

Fix

HIK
26. maj
Kl. 12.30
Ude
GVI. Nymosen

Fix

Fix
26. maj
Kl. 12.55
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI

KFUM
26. maj
Kl. 13.45
Ude
GVI. Nymosen

Fix
Juni 2024

Fix
UHT
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Skjold (2)

KB
1. jun
Kl. 15.50
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Fix

Fix
1. jun
Kl. 16.15
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

B 1908

Skjold (1)
9. jun
Kl. 12.30
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Union
9. jun
Kl. 13.20
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Fix
9. jun
Kl. 13.45
Hjemme
Tårnby Stadion

Ørestad IF

B 1908
16. jun
Kl. 12.55
Ude
Vanløse Idrætspark

Fix

Fix
16. jun
Kl. 13.20
Hjemme
Vanløse Idrætspark

Union

Fix
16. jun
Kl. 14.10
Hjemme
Vanløse Idrætspark

FA 2000

Sponsor for ungdom

Luk