Menu

Piger 2013-2014

Kontakt afdelingen vedr. piger: p2013@boldklubbenfix.dk

Kontakt afdelingen vedr. piger: p2014@boldklubbenfix.dk

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jesper Fris Dahl
Træner
profil
Ditte Sweeney
Træner
profil
Nicolaj Kjærgaard Nielsen
Træner
profil
Casper Jonas Hejberg Pedersen
Træner
profil
Anders Børsting
Træner
profil
Lars Zeeberg Pedersen
Træner
ingen pic
Steffen Holmslykke

KampprogramU10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1

November 2022

Dragør BK
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United

B.93
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

GVI

Nørrebro United
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Sundby Bk.
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
December 2022

Fix
Spillet
Hjemme
GVI. Nymosen

B.93

Allerød Fodbold Klub
Spillet
Ude
GVI. Nymosen

Fix

GVI
Spillet
Ude
GVI. Nymosen

Fix

KampprogramU9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2

November 2022

Ringsted Pigefodbold
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

B 1908

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Nørrebro United

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Tårnby FF

Bagsværd BK
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United
December 2022

Virum-Sorgenfri BK (2)
Spillet
Ude
Bagsværd Stadion

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Bagsværd Stadion

Bagsværd BK

B 1908
Spillet
Ude
Bagsværd Stadion

Fix

KampprogramU10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1

Januar 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Sundby Bk.

Nørrebro United
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Dragør BK
Februar 2023

Fix
5. feb
Kl. 09.00
Hjemme
Lyngehallen Kunstgræs

Allerød Fodbold Klub

Roskilde Pigefodbold
5. feb
Kl. 09.30
Ude
Lyngehallen Kunstgræs

Fix

Nørrebro United
5. feb
Kl. 10.00
Ude
Lyngehallen Kunstgræs

Fix
Marts 2023

Allerød Fodbold Klub
4. mar
Kl. 11.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Fix

Fix
4. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sundby Bk.

Fix
4. mar
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Orient GI

KampprogramU9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 2

Januar 2023

Nørrebro United
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ringsted Pigefodbold

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Køge BK
Februar 2023

LSF
5. feb
Kl. 09.00
Ude
Smørum Idrætscenter

Fix

Fix
5. feb
Kl. 09.30
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Virum-Sorgenfri BK (2)

Køge BK
5. feb
Kl. 10.00
Ude
Smørum Idrætscenter

Fix
Marts 2023

Fix
5. mar
Kl. 12.30
Hjemme
Virum Stadion

Tårnby FF

Virum-Sorgenfri BK (2)
5. mar
Kl. 13.00
Ude
Virum Stadion

Fix

Fix
5. mar
Kl. 13.30
Hjemme
Virum Stadion

Ringsted Pigefodbold

KampprogramU10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 2

Marts 2023

Fix
26. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Elverroad

BSF (1)

B. 1973, Herlev
26. mar
Kl. 14.30
Ude
Elverroad

Fix

Fix
26. mar
Kl. 15.00
Hjemme
Elverroad

Greve Fodbold

KampprogramU9 Piger 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3

Marts 2023

KB 4
25. mar
Kl. 16.00
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Fix
25. mar
Kl. 16.30
Hjemme
Sundby Idrætspark

B 1908

Fix
25. mar
Kl. 17.00
Hjemme
Sundby Idrætspark

Tårnby FF

Sponsor for ungdom