Menu

MIX 2016

Kontakt afdelingen vedr. piger: p2016@boldklubbenfix.dk

Kontakt afdelingen vedr. drenge: d2016@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Christian Molbo
Træner
ingen pic
Brian Toft
Træner
ingen pic
Nicolas Møller Henschel
Træner
ingen pic
Jonatan Myrup Staalsø
Træner
ingen pic
Carlo Andersen
Træner
ingen pic
Rune Bjørke
Træner
ingen pic
Anders Nash
Træner
ingen pic
Magnus Kofoed
Træner
ingen pic
Martin Bech

KampprogramU6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1

Maj 2022

B 93 1
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
B1903

BK Vestia 1

BK Skjold 1
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 1

B 1903 1
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

Dragør BK 1
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 1

B 1908 1
22. maj
Kl. 12.40
Ude
Dragør Bk

BK Fix 1

BK Fix 1
22. maj
Kl. 13.05
Hjemme
Dragør Bk

Dragør BK 1

BK Fix 1
22. maj
Kl. 13.55
Hjemme
Dragør Bk

Hvidovre IF 1
Juni 2022

KB 1
11. jun
Kl. 10.25
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
11. jun
Kl. 10.50
Hjemme
Sundby Idrætspark

FA 2000 1

BK Fix 1
11. jun
Kl. 11.40
Hjemme
Sundby Idrætspark

FB 1

BK Fix 1
19. jun
Kl. 12.15
Hjemme
Vanløse Idrætspark

Vanløse IF 1

B 93 1
19. jun
Kl. 13.05
Ude
Vanløse Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
19. jun
Kl. 13.30
Hjemme
Vanløse Idrætspark

B 1908 1

KampprogramU6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2

Maj 2022

B 93 2
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
B1903

BK Vestia 2

BK Skjold 2
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 2

B 1903 2
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

Dragør BK 2
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 2

B 1908 2
22. maj
Kl. 10.25
Ude
Dragør Bk

BK Fix 2

BK Fix 2
22. maj
Kl. 10.50
Hjemme
Dragør Bk

Dragør BK 2

BK Fix 2
22. maj
Kl. 11.40
Hjemme
Dragør Bk

Hvidovre IF 2
Juni 2022

KB 2
11. jun
Kl. 14.55
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 2

BK Fix 2
11. jun
Kl. 15.20
Hjemme
Sundby Idrætspark

FA 2000 2

BK Fix 2
11. jun
Kl. 16.10
Hjemme
Sundby Idrætspark

FB 2

BK Fix 2
19. jun
Kl. 12.15
Hjemme
Vanløse Idrætspark

Vanløse IF 2

B 93 2
19. jun
Kl. 13.05
Ude
Vanløse Idrætspark

BK Fix 2

BK Fix 2
19. jun
Kl. 13.30
Hjemme
Vanløse Idrætspark

B 1908 2

KampprogramU6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3

Maj 2022

B 93 3
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 3

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
B1903

BK Vestia 3

BK Skjold 3
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 3

B 1903 3
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 3

Dragør BK 3
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 3

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 3

B 1908 3
22. maj
Kl. 10.25
Ude
Dragør Bk

BK Fix 3

BK Fix 3
22. maj
Kl. 10.50
Hjemme
Dragør Bk

Dragør BK 3

BK Fix 3
22. maj
Kl. 11.40
Hjemme
Dragør Bk

Hvidovre IF 3
Juni 2022

KB 3
11. jun
Kl. 12.40
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 3

BK Fix 3
11. jun
Kl. 13.05
Hjemme
Sundby Idrætspark

FA 2000 3

BK Fix 3
11. jun
Kl. 13.55
Hjemme
Sundby Idrætspark

FB 3

BK Fix 3
19. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Vanløse Idrætspark

Vanløse IF 3

B 93 3
19. jun
Kl. 10.50
Ude
Vanløse Idrætspark

BK Fix 3

BK Fix 3
19. jun
Kl. 11.15
Hjemme
Vanløse Idrætspark

B 1908 3

Sponsor for ungdom