Menu

MIX 2015

Kontakt afdelingen vedr. piger: p2015@boldklubbenfix.dk

Kontakt afdelingen vedr. drenge: d2015@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Tim Udby Graugaard
Træner
profil
Mads Christian Andersen
Træner
profil
Anders Børsting

KampprogramU7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 1

August 2021

Kastrup BK 1
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Røllikevej

BK Fix 1

B 1903 1
29. aug
Kl. 10.20
Ude
Røllikevej

BK Fix 1

B.1908 1
29. aug
Kl. 10.40
Ude
Røllikevej

BK Fix 1
September 2021

Hvidovre IF 1
5. sep
Kl. 10.00
Ude
Vanløse I P

BK Fix 1

Brønshøj BK 1
5. sep
Kl. 10.20
Ude
Vanløse I P

BK Fix 1

FA 2000 1
5. sep
Kl. 10.40
Ude
Vanløse I P

BK Fix 1

BK Skjold 1
19. sep
Kl. 10.00
Ude
Hvidovre IF's baner

BK Fix 1

KB 1
19. sep
Kl. 10.20
Ude
Hvidovre IF's baner

BK Fix 1

B 93 1
19. sep
Kl. 10.40
Ude
Hvidovre IF's baner

BK Fix 1

Skovshoved IF 1
25. sep
Kl. 13.45
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 1

BK Union 1
25. sep
Kl. 14.05
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 1

Vanløse IF 1
25. sep
Kl. 14.25
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 1
Oktober 2021

Tårnby FF 1
10. okt
Kl. 10.00
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

KB 3
10. okt
Kl. 10.20
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

JIF Hakoah 1
10. okt
Kl. 10.40
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

KampprogramU7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5

August 2021

BK Fix 2
28. aug
Kl. 11.15
Hjemme
Valby IP, tribunen

Nørrebro United 5

Fremad Valby 2
28. aug
Kl. 11.35
Ude
Valby IP, tribunen

BK Fix 2

BK Fix 2
28. aug
Kl. 11.55
Hjemme
Valby IP, tribunen

Valby BK 1
September 2021

KFUM 1
4. sep
Kl. 13.15
Ude
Kunst, Genforeningspladsen

BK Fix 2

BK Union 2
4. sep
Kl. 13.35
Ude
Kunst, Genforeningspladsen

BK Fix 2

BK Fix 2
4. sep
Kl. 13.55
Hjemme
Kunst, Genforeningspladsen

Bispebjerg BK 1

BK Fix 2
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Husumparken

Husum BK 1

Nørrebro United 5
19. sep
Kl. 10.20
Ude
Husumparken

BK Fix 2

BK Fix 2
19. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Husumparken

Fremad Valby 2

Valby BK 1
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Emdrupparken

BK Fix 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Emdrupparken

KFUM 1

BK Fix 2
26. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Emdrupparken

BK Union 2
Oktober 2021

Bispebjerg BK 1
10. okt
Kl. 11.15
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

Husum BK 1
10. okt
Kl. 11.35
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
10. okt
Kl. 11.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Nørrebro United 5

Sponsor for ungdom