Menu

Drenge 2017

Kontakt afdelingen: d2017@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Anders Nash
Træner
profil
Mads Raun
Træner
ingen pic
Kim Regaard
Træner
profil
Jacob Westergaard
Årgangsansvarlig
profil
Tobias Birkemark Tångberg
Træner
profil
Simon Alexander Olesen
Træner
profil
Martin Baunø Møller Nielsen

KampprogramU7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår • Rød

Maj 2024

B.93 2
5. maj
Kl. 10.00
Ude
Mimersparken

Fix 1

Fix 1
5. maj
Kl. 10.45
Hjemme
Mimersparken

GVI 2

Brønshøj BK 1
26. maj
Kl. 11.30
Ude
B1903

Fix 1

Ørestad IF 1
26. maj
Kl. 12.00
Ude
B1903

Fix 1

Fix 1
26. maj
Kl. 12.15
Hjemme
B1903

B 1903 1
Juni 2024

KB 7
1. jun
Kl. 11.45
Ude
Fælledparken

Fix 1

Fix 1
1. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Fælledparken

Vanløse 2

Skjold 2
1. jun
Kl. 12.30
Ude
Fælledparken

Fix 1

Fix 1
9. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Dragør Bk

KB 2

Fix 1
9. jun
Kl. 11.45
Hjemme
Dragør Bk

Dragør BK 1

Vanløse 2
9. jun
Kl. 12.15
Ude
Dragør Bk

Fix 1

Fix 1
16. jun
Kl. 10.30
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI 2

Ørestad IF 1
16. jun
Kl. 11.30
Ude
GVI. Nymosen

Fix 1

KampprogramU7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår • Gul

Maj 2024

Fix 3
5. maj
Kl. 13.00
Hjemme
Nørrebroparken

Hvidovre IF 5

Ørestad IF 3
5. maj
Kl. 13.30
Ude
Nørrebroparken

Fix 3

Fix 3
5. maj
Kl. 13.45
Hjemme
Nørrebroparken

Stefan

Fix 3
26. maj
Kl. 10.00
Hjemme
B1903

KFUM

Fix 3
26. maj
Kl. 10.15
Hjemme
B1903

Rødovre 6

KB 10
26. maj
Kl. 10.45
Ude
B1903

Fix 3
Juni 2024

Vestia 2
1. jun
Kl. 10.15
Ude
Fælledparken

Fix 3

Fix 3
1. jun
Kl. 10.30
Hjemme
Fælledparken

Kastrup 3

Fix 3
1. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Fælledparken

Vestia 4

Valby
9. jun
Kl. 10.00
Ude
Dragør Bk

Fix 3

Fix 3
9. jun
Kl. 10.15
Hjemme
Dragør Bk

KB 11

Union
9. jun
Kl. 11.00
Ude
Dragør Bk

Fix 3

Pioneren
16. jun
Kl. 11.30
Ude
GVI. Nymosen

Fix 3

Fix 3
16. jun
Kl. 11.45
Hjemme
GVI. Nymosen

Nørrebro United 5

Husum Bk 2
16. jun
Kl. 12.15
Ude
GVI. Nymosen

Fix 3

KampprogramU7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår • Grøn

Maj 2024

Fix 2
5. maj
Kl. 11.30
Hjemme
Mimersparken

Kastrup 2

Vestia 1
5. maj
Kl. 12.00
Ude
Mimersparken

Fix 2

Fix 2
5. maj
Kl. 12.15
Hjemme
Mimersparken

B 1908 2

Fix 2
26. maj
Kl. 11.30
Hjemme
B1903

Hekla 1

Fix 2
26. maj
Kl. 11.45
Hjemme
B1903

Skjold 3

KB 5
26. maj
Kl. 12.15
Ude
B1903

Fix 2
Juni 2024

Vanløse 3
1. jun
Kl. 11.45
Ude
Fælledparken

Fix 2

Fix 2
1. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Fælledparken

Rødovre 1

Fix 2
1. jun
Kl. 12.30
Hjemme
Fælledparken

Skovshoved IF

Fix 2
9. jun
Kl. 11.45
Hjemme
Dragør Bk

FA 2000 1

Hvidovre IF 2
9. jun
Kl. 12.15
Ude
Dragør Bk

Fix 2

HIK 1
16. jun
Kl. 10.00
Ude
GVI. Nymosen

Fix 2

Fix 2
16. jun
Kl. 10.15
Hjemme
GVI. Nymosen

Hellas 2

Sundby Bk. 1
16. jun
Kl. 10.45
Ude
GVI. Nymosen

Fix 2

Sponsor for ungdom

Luk