Menu

Drenge 2016

Kontakt afdelingen vedr. drenge: d2016@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Christian Molbo
Træner
ingen pic
Brian Toft
Træner
ingen pic
Nicolas Møller Henschel
Træner
ingen pic
Jonatan Myrup Staalsø
Træner
ingen pic
Rune Bjørke
Træner
ingen pic
Martin Bech
Træner
ingen pic
Claus Rievers
Træner
ingen pic
Kalle Clausen-Bruun

KampprogramU8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2

November 2022

Veksø IF
Spillet
Ude
Espelunden Kunstgræs

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Espelunden Kunstgræs

BK Avarta

Brønshøj BK
Spillet
Ude
Nørrebroparken

BK Fix 2 (2)

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Espelunden Kunstgræs

IF Bytoften (2)

BK Fix 2 (2)
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United (1)

BK Fix 2 (2)
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Stefan

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Gladsaxe skole

Stefan

IF Bytoften (2)
Spillet
Ude
Gladsaxe skole

BK Fix 2 (2)

BK Fix 2 (2)
Spillet
Hjemme
Gladsaxe skole

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Gladsaxe skole

IF Bytoften (2)

Stefan
Spillet
Ude
Gladsaxe skole

BK Fix 2 (2)
December 2022

BK Fix 2 (2)
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BK Avarta

Nørrebro United (1)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 2 (2)

BK Fix 2 (2)
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Nørrebro United (1)

BK Avarta
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

KampprogramU8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1

Januar 2023

IF Bytoften (1)
Spillet
Ude
Grøndal Multicenter

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Grøndal Multicenter

Stefan

Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Ude
Grøndal Multicenter

BK Fix 1
Februar 2023

Humlebæk BK
5. feb
Kl. 09.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
5. feb
Kl. 09.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Espergærde IF

BK Fix 1
5. feb
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hørsholm-Usserød IK
Marts 2023

BK Fix 1
5. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK

Stefan
5. mar
Kl. 09.30
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

Espergærde IF
5. mar
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

KampprogramU8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 4

Januar 2023

Nørrebro United (2)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 2 (1)

BK Fix 2 (1)
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vemmelev Boldklub

BK Fix 2 (1)
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Holmegaard GB
Februar 2023

BK Fix 2 (1)
HHT
Hjemme
Borup Stadion, kunstgræs

Borup IF Fodbold (1)

Ringsted IF
UHT
Ude
Borup Stadion, kunstgræs

BK Fix 2 (1)

BK Fix 2 (1)
HHT
Hjemme
Borup Stadion, kunstgræs

Holmegaard GB
Marts 2023

Fremad Valby
5. mar
Kl. 09.00
Ude
Ringsted Stadion Kunstgræs

BK Fix 2 (1)

BK Fix 2 (1)
5. mar
Kl. 09.30
Hjemme
Ringsted Stadion Kunstgræs

Ringsted IF

Vemmelev Boldklub
5. mar
Kl. 10.00
Ude
Ringsted Stadion Kunstgræs

BK Fix 2 (1)

KampprogramU8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 4

Marts 2023

Nørrebro United (1)
26. mar
Kl. 13.00
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 2 (1)

BK Fix 2 (1)
26. mar
Kl. 13.30
Hjemme
Skovshoved I P

Skjold (1)

Skovshoved IF
26. mar
Kl. 14.00
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 2 (1)

KampprogramU8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 5

Marts 2023

KFUM
26. mar
Kl. 09.00
Ude
Emdrupparken

BK Fix 2 (2)

BK Fix 2 (2)
26. mar
Kl. 09.30
Hjemme
Emdrupparken

B 1903

BK Fix 2 (2)
26. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Emdrupparken

Nørrebro United (2)

Sponsor for ungdom