Menu

Drenge 2016

Kontakt afdelingen vedr. drenge: d2016@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Christian Molbo
Træner
ingen pic
Brian Toft
Træner
ingen pic
Nicolas Møller Henschel
Træner
ingen pic
Jonatan Myrup Staalsø
Træner
ingen pic
Rune Bjørke
Træner
ingen pic
Magnus Kofoed
Træner
ingen pic
Martin Bech

KampprogramU7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 3

August 2022

BK Fix 1
28. aug
Kl. 10.00
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

KB 7

BK Fix 1
28. aug
Kl. 10.20
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

B 1903 1

KB 5
28. aug
Kl. 11.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1
September 2022

BK Fix 1
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Gentofte Sportspark Vest

GVI 1

BK Fix 1
4. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Gentofte Sportspark Vest

B 93 1

KB 2
4. sep
Kl. 11.00
Ude
Gentofte Sportspark Vest

BK Fix 1

B 93 3
17. sep
Kl. 10.00
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 1

BK Fix 1
17. sep
Kl. 10.20
Hjemme
KB. Pile Alle

HIK 1

KB 2
17. sep
Kl. 11.00
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 1

BK Fix 1
25. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FA 2000 1

BK Fix 1
25. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 93 3

Aakanden GF 1
25. sep
Kl. 11.00
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1
Oktober 2022

BK Fix 1
9. okt
Kl. 12.00
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

KB 7

BK Fix 1
9. okt
Kl. 12.20
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

B 93 1

FB 2
9. okt
Kl. 13.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1

KampprogramU7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 3

August 2022

BK Skjold 2
27. aug
Kl. 12.20
Ude
Fælledparken

BK Fix 2

BK Fix 2
27. aug
Kl. 12.40
Hjemme
Fælledparken

Nørrebro United 1

BK Fix 2
27. aug
Kl. 13.20
Hjemme
Fælledparken

Jægersborg BK 1
September 2022

BK Fix 2
4. sep
Kl. 12.00
Hjemme
B1903

Brønshøj BK 2

B 1903 4
4. sep
Kl. 12.40
Ude
B1903

BK Fix 2

BK Fix 2
4. sep
Kl. 13.00
Hjemme
B1903

Østerbro IF 1

B 93 5
18. sep
Kl. 12.00
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

GVI 2
18. sep
Kl. 12.40
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

BK Fix 2
18. sep
Kl. 13.00
Hjemme
GVI. Nymosen

Østerbro IF 1

BK Fix 2
25. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Husum BK 1

Skovshoved IF 1
25. sep
Kl. 12.40
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
25. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 2
Oktober 2022

Nørrebro United 1
9. okt
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 10.20
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 2

HIK 3
9. okt
Kl. 11.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 2

KampprogramU7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 4

August 2022

BK Skjold 3
27. aug
Kl. 12.20
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Fix 3
27. aug
Kl. 12.40
Hjemme
Fælledparken

Nørrebro United 2

BK Fix 3
27. aug
Kl. 13.20
Hjemme
Fælledparken

BK Union 1
September 2022

BK Fix 3
4. sep
Kl. 12.00
Hjemme
B1903

B 1903 5

B 1903 3
4. sep
Kl. 12.40
Ude
B1903

BK Fix 3

BK Fix 3
4. sep
Kl. 13.00
Hjemme
B1903

Østerbro IF 2

B 93 6
18. sep
Kl. 10.00
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 3

GVI 3
18. sep
Kl. 10.40
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 3

BK Fix 3
18. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Genforeningspladsen

Østerbro IF 2

BK Fix 3
25. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Husum BK 2

Bispebjerg BK 1
25. sep
Kl. 14.40
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 3

BK Fix 3
25. sep
Kl. 15.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 3
Oktober 2022

Nørrebro United 2
9. okt
Kl. 12.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Fix 3
9. okt
Kl. 12.20
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 3

HIK 2
9. okt
Kl. 13.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

Sponsor for ungdom