Menu

Drenge 2016

Kontakt afdelingen: d2016@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Christian Molbo
Træner
profil
Brian Toft
Træner
profil
Rune Bjørke
Træner
profil
Alem Mehratab
Træner
profil
Kalle Clausen-Bruun
Træner
ingen pic
Morten Gadegaard Hindsø
Træner
profil
Kasper Andreassen

KampprogramVinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1

November 2023

GVI
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Haslev FC
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

B 1908
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Haslev FC
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

B.93
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

B 1903
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
December 2023

Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Ude
B1903

Fix

Lyngby Boldklub 1921
Spillet
Ude
B1903

Fix

B 1903
Spillet
Ude
B1903

Fix
Januar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hvidovre IF

FC Rudersdal (1)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
Februar 2024

Fredensborg BI
Spillet
Ude
B1903

Fix

FC Rudersdal (1)
Spillet
Ude
B1903

Fix

B 1903
Spillet
Ude
B1903

Fix
Marts 2024

Fix
3. mar
Kl. 16.00
Hjemme
GVI. Nymosen

Hvidovre IF

Lyngby Boldklub 1921
3. mar
Kl. 16.25
Ude
GVI. Nymosen

Fix

GVI
3. mar
Kl. 16.50
Ude
GVI. Nymosen

Fix

GVI
24. mar
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Virum-Sorgenfri BK
24. mar
Kl. 10.25
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Hørsholm-Usserød IK
24. mar
Kl. 10.50
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

KampprogramVinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 5

November 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Hekla Park

B 1908

Hekla
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Hvidovre IF 2
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

B 1908

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Ølstykke FC

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

B. 82, Virum
December 2023

Hekla
Spillet
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

B. 82, Virum

Fix
Spillet
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Kastrup
Januar 2024

Nørrebro United
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ølstykke FC

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Kastrup
Februar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

LSF (2)

Nørrebro United
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Hvidovre IF 2
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix
Marts 2024

Hekla
3. mar
Kl. 10.00
Ude
Hekla Park

Fix

Fix
3. mar
Kl. 10.25
Hjemme
Hekla Park

AB Tårnby (2)

Fix
3. mar
Kl. 10.50
Hjemme
Hekla Park

Ørestad IF

Hvidovre IF 2
24. mar
Kl. 11.30
Ude
Holmens IA

Fix

Fix
24. mar
Kl. 11.55
Hjemme
Holmens IA

CIK

Fix
24. mar
Kl. 12.20
Hjemme
Holmens IA

Ørestad IF

KampprogramVinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 • Pulje 4

November 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

GVI

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Avarta

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB (5)

B.93 6
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

IF Skjold Birkerød

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Bagsværd BK
December 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Avarta

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United
Januar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Bagsværd BK

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB (4)

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB (5)
Februar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

FB (5)

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Fremad Amager
Marts 2024

Fix
3. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Avarta

Fix
3. mar
Kl. 10.25
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Bagsværd BK

Fix
3. mar
Kl. 10.50
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B. 82, Virum

B.93 6
24. mar
Kl. 10.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix

Fix
24. mar
Kl. 10.50
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Nørrebro United

Sponsor for ungdom

Luk