Menu

Drenge 2015

Kontakt afdelingen vedr. drenge: d2015@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Tim Udby Graugaard
Træner
profil
Mads Christian Andersen
Træner
profil
Anders Børsting
Træner
profil
Karsten Hedegaard
Træner
ingen pic
Mads Forsby
Træner
profil
Nicolaj Kjærgaard Nielsen
Træner
ingen pic
Niels Holmgård

KampprogramU8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår • Pulje 2

August 2022

HIK 1
28. aug
Kl. 10.00
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 1

Skovshoved IF 1
28. aug
Kl. 10.50
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 1

BK Fix 1
28. aug
Kl. 11.15
Hjemme
GVI. Nymosen

KB 4
September 2022

Østerbro IF 1
4. sep
Kl. 12.40
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
4. sep
Kl. 13.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 1

GFA
18. sep
Kl. 14.30
Ude
Fælledparken

BK Fix 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 14.55
Hjemme
Fælledparken

B 93 2

KB 3
18. sep
Kl. 15.45
Ude
Fælledparken

BK Fix 1

KB 5
24. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 1

KB 3
24. sep
Kl. 10.50
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 1

BK Fix 1
24. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Østerbro IF 1
Oktober 2022

HIK 1
9. okt
Kl. 10.00
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 1

GFA
9. okt
Kl. 10.50
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 1

BK Fix 1
9. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Skovshoved I P

B 1903 1

KampprogramU8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår • Pulje 3

August 2022

BK Fix 2
28. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Valby IP, tribunen

KB 11

BK Fix 2
28. aug
Kl. 10.25
Hjemme
Valby IP, tribunen

FA 2000 4

Fremad Valby 2
28. aug
Kl. 11.15
Ude
Valby IP, tribunen

BK Fix 2
September 2022

BK Fix 2
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Genforeningspladsen

FB 3

BK Fix 2
4. sep
Kl. 10.25
Hjemme
Genforeningspladsen

Vanløse IF 3

KB 12
4. sep
Kl. 11.15
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 2

Vanløse IF 5
18. sep
Kl. 14.30
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
18. sep
Kl. 14.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 2

KB 12
18. sep
Kl. 15.45
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
25. sep
Kl. 12.15
Hjemme
Genforeningspladsen

B 93 5

BK Fix 2
25. sep
Kl. 12.40
Hjemme
Genforeningspladsen

Vanløse IF 5

BK Union 2
25. sep
Kl. 13.30
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 2
Oktober 2022

BK Fix 2
8. okt
Kl. 12.15
Hjemme
KB. Pile Alle

KB 11

BK Fix 2
8. okt
Kl. 12.40
Hjemme
KB. Pile Alle

Vanløse IF 3

BK Hellas 3
8. okt
Kl. 13.30
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 2

KampprogramU8 Piger (15) 3v3 Efterår • Pulje 2

August 2022

B93
28. aug
Kl. 10.00
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 1

BK Fix 1
28. aug
Kl. 10.20
Hjemme
Genforeningspladsen

Østerbro IF 1

FA 2000 (1)
28. aug
Kl. 10.40
Ude
Genforeningspladsen

BK Fix 1
September 2022

BK Fix 1
3. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Engdraget

BK Hellas 1

BK Fix 1
3. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Engdraget

FA 2000 (2)

BK Union 1
3. sep
Kl. 10.40
Ude
Engdraget

BK Fix 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B93

Østerbro IF 1
18. sep
Kl. 10.40
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
24. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Nandrupvej's Idrætsanlæg

FA 2000 (1)

BK Hellas 1
24. sep
Kl. 10.20
Ude
Nandrupvej's Idrætsanlæg

BK Fix 1

FA 2000 (2)
24. sep
Kl. 10.40
Ude
Nandrupvej's Idrætsanlæg

BK Fix 1
Oktober 2022

BK Fix 1
8. okt
Kl. 11.30
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Union 1

Brønshøj BK 1
8. okt
Kl. 11.50
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1

B93
8. okt
Kl. 12.10
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1

Sponsor for ungdom