Menu

Drenge 2015

Kontakt afdelingen: d2015@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Tim Udby Graugaard
Træner
profil
Matias Bo
Træner
profil
Mads Christian Andersen
Træner
profil
Anders Børsting
Træner
ingen pic
Mads Forsby
Træner
profil
Nicolaj Kjærgaard Nielsen
Træner
ingen pic
Finn Correll Lundberg Mouritsen

KampprogramU9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Blå

Maj 2024

Fix 1
5. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FA 2000 2

Vanløse 2
5. maj
Kl. 10.50
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Fix 1

Fix 1
5. maj
Kl. 11.15
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B.93 4

Skovshoved IF 2
26. maj
Kl. 10.00
Ude
Vigerslevparken

Fix 1

Fix 1
26. maj
Kl. 11.15
Hjemme
Vigerslevparken

Pioneren 1
Juni 2024

Fremad Valby 2
2. jun
Kl. 10.00
Ude
Vigerslevparken

Fix 1

Hellas 2
2. jun
Kl. 10.50
Ude
Vigerslevparken

Fix 1

Fix 1
2. jun
Kl. 11.15
Hjemme
Vigerslevparken

B 1903 2

FB 1
9. jun
Kl. 10.25
Ude
Hvidovre IF's baner

Fix 1

Fix 1
9. jun
Kl. 10.50
Hjemme
Hvidovre IF's baner

Hvidovre IF 2

FB 3
9. jun
Kl. 11.40
Ude
Hvidovre IF's baner

Fix 1

Fix 1
16. jun
Kl. 12.30
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

KB 5

Hvidovre IF 2
16. jun
Kl. 13.20
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Fix 1

Fix 1
16. jun
Kl. 13.45
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Vestia 2

KampprogramU9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Grøn

Maj 2024

BK Rødovre
4. maj
Kl. 10.25
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Fix 2

Fix 2
4. maj
Kl. 10.50
Hjemme
Ryparken Idrætsanlæg

Østerbro IF 2

Fix 2
4. maj
Kl. 11.40
Hjemme
Ryparken Idrætsanlæg

Hellas 1

B.93 5
25. maj
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

Fix 2

Fremad Valby 3
25. maj
Kl. 10.50
Ude
Fælledparken

Fix 2

Fix 2
25. maj
Kl. 11.15
Hjemme
Fælledparken

Skjold 1
Juni 2024

HIK 3
2. jun
Kl. 13.00
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Fix 2

FA 2000 3
2. jun
Kl. 13.50
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Fix 2

Fix 2
2. jun
Kl. 14.15
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 2

Brønshøj BK 1
9. jun
Kl. 10.25
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Fix 2
9. jun
Kl. 10.50
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Nørrebro United 2

FB 2
9. jun
Kl. 11.40
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Fix 2
16. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Valby 1

Skjold 1
16. jun
Kl. 10.50
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Fix 2

Fix 2
16. jun
Kl. 11.15
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Hvidovre IF 3

KampprogramU9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår • Hvid

Maj 2024

Valby 2
5. maj
Kl. 10.00
Ude
Valby Idrætspark

Fix 3

Fix 3
5. maj
Kl. 11.15
Hjemme
Valby Idrætspark

Sundby Bk. 4

Hekla 4
25. maj
Kl. 12.30
Ude
Fælledparken

Fix 3

Bispebjerg Bk.
25. maj
Kl. 13.20
Ude
Fælledparken

Fix 3

Fix 3
25. maj
Kl. 13.45
Hjemme
Fælledparken

Skjold 3
Juni 2024

Pioneren 2
2. jun
Kl. 10.25
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 3

Fix 3
2. jun
Kl. 10.50
Hjemme
Sundby Idrætspark

Frem 3

Fremad Amager 3
2. jun
Kl. 11.40
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 3

Fix 3
9. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Hekla Park

Ørestad IF 2

Fix 3
9. jun
Kl. 10.25
Hjemme
Hekla Park

Dragør BK 5

Frem 3
9. jun
Kl. 11.15
Ude
Hekla Park

Fix 3

Fix 3
15. jun
Kl. 13.20
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Sundby Bk. 4

Bispebjerg Bk.
15. jun
Kl. 14.10
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Fix 3

KampprogramVinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 8

November 2023

Hellas (2)
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Hekla
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Fremad Valby
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Valby
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Pioneren
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Brønshøj BK (2)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
December 2023

FB (3)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Brønshøj BK (2)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Frem
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
Januar 2024

Vanløse (2)
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Hekla
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

B 1908
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
Februar 2024

Hellas (2)
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Hekla
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

FB (4)
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix
Marts 2024

Vanløse (2)
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Valby
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Hellas (2)
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

FB (3)
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Frem
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Fremad Valby
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

KampprogramVinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 4

November 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Husumparken

Husum Bk

CIK
Spillet
Ude
Husumparken

Fix

Østerbro IF
Spillet
Ude
Husumparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

Husum Bk

Fix
Spillet
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

Vestia

Fix
Spillet
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

BK Avarta
December 2023

CIK
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

BK Avarta

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Amager
Januar 2024

Hvidovre IF 4
Spillet
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Avedøre Stadion Kunstgræs

Vestia

Fix
Spillet
Hjemme
Avedøre Stadion Kunstgræs

Fremad Amager
Februar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Ryparken Idrætsanlæg

Ishøj IF (1)

Hvidovre IF 4
Spillet
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Fix

Østerbro IF
Spillet
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Fix
Marts 2024

CIK
Spillet
Ude
Holmens IA

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Holmens IA

Vanløse (4)

Fix
Spillet
Hjemme
Holmens IA

Brøndbyernes IF 4

Østerbro IF
Spillet
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Ryparken Idrætsanlæg

Fremad Valby

Fix
Spillet
Hjemme
Ryparken Idrætsanlæg

Brøndbyernes IF 4

KampprogramVinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 3

November 2023

Fix
Spillet
Hjemme
Hekla Park

Ringsted IF

Hekla
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Valby
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Valby
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Nørrebro United (5)
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Dragør BK
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix
December 2023

Hekla
Spillet
Ude
Hekla Park

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Hekla Park

Køge BK

Fix
Spillet
Hjemme
Hekla Park

Tårnby FF
Januar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Tårnby FF

Fremad Amager
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Sundby Bk.
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

Fix
Februar 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ringsted IF

Sundby Bk.
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Valby
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
Marts 2024

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Køge BK

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ringsted IF

Sundby Bk.
Spillet
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Fix

Ørestad IF
Spillet
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Fix

Dragør BK
Spillet
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Fix

Sponsor for ungdom

Luk