Menu

Drenge 2014

Kontakt afdelingen: d2014@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Martin Johan Berglund
Træner
profil
Jens Mølgaard Pedersen
Træner
profil
Mads Christian Andersen
Træner
ingen pic
Mikkel Hune
Træner
ingen pic
Peter Benzon
Træner
profil
Michael Winther
Træner
profil
Morten Enkebølle
Træner
profil
Thomas Jessing
Årgangsansvarlig
ingen pic
Louise Winther
Årgangsansvarlig
ingen pic
Rebecca Kjærholt
Assistenttræner
ingen pic
Lasse Kragh

KampprogramU9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3

November 2022

Bk Fix
Spillet
Hjemme
B1903

Vanløse

Kr. Værløse IF
Spillet
Ude
B1903

Bk Fix

Bk Fix
Spillet
Hjemme
B1903

B 1903

Hareskov IF
Spillet
Ude
Birkevang

Bk Fix

Bk Fix
Spillet
Hjemme
Birkevang

Fremad Valby (1)

B 1903
Spillet
Ude
Birkevang

Bk Fix
December 2022

Herlev IF
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Bk Fix

Bk Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Kr. Værløse IF

Bk Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hareskov IF

KampprogramU9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2

November 2022

BK Rødovre
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix

BK Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

GVI (1)

Herlev IF
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix

FB (1)
Spillet
Ude
Jens Jessens Vej

BK Fix

BK Fix
Spillet
Hjemme
Jens Jessens Vej

B 93 (3)

Brønshøj Bk.
Spillet
Ude
Jens Jessens Vej

BK Fix
December 2022

BK Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

GVI (1)

Nørrebro United (1)
Spillet
Ude
Nørrebroparken

BK Fix

Brønshøj Bk.
Spillet
Ude
Nørrebroparken

BK Fix

KampprogramU9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4

November 2022

CIK
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United

Skjold (1)
Spillet
Ude
Nørrebroparken

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Fremad Valby

Nørrebro United
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix

Dragør Bk.
Spillet
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Fix
December 2022

Fix
Spillet
Hjemme
Valby Idrætspark

Skjold (1)

Kastrup Bk.
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

Fremad Valby
Spillet
Ude
Valby Idrætspark

Fix

KampprogramU9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3

Januar 2023

Hareskov IF
Spillet
Ude
Birkevang

Bk Fix

Bk Fix
Spillet
Hjemme
Birkevang

B 1903

Bk Fix
Spillet
Hjemme
Birkevang

Fremad Valby (1)
Februar 2023

Kr. Værløse IF
5. feb
Kl. 09.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Bk Fix

Bk Fix
5. feb
Kl. 09.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vanløse

Fremad Valby (1)
5. feb
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Bk Fix
Marts 2023

Bk Fix
5. mar
Kl. 11.15
Hjemme
B1903

Herlev IF

Vanløse
5. mar
Kl. 11.45
Ude
B1903

Bk Fix

Bk Fix
5. mar
Kl. 12.15
Hjemme
B1903

B 1903

KampprogramU9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 1

Januar 2023

BK Fix
Spillet
Hjemme
Hørsholm Idrætspark

Herlev IF

Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Ude
Hørsholm Idrætspark

BK Fix

Nivå-Kokkedal FK
Spillet
Ude
Hørsholm Idrætspark

BK Fix
Februar 2023

Brønshøj Bk.
5. feb
Kl. 09.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix

BK Fix
5. feb
Kl. 09.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Nivå-Kokkedal FK

GVI (1)
5. feb
Kl. 10.30
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix
Marts 2023

Hørsholm-Usserød IK
5. mar
Kl. 10.00
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix

BK Fix
5. mar
Kl. 11.00
Hjemme
GVI. Nymosen

Brede IF

BK Fix
5. mar
Kl. 11.30
Hjemme
GVI. Nymosen

Espergærde IF (2)

KampprogramU9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 3

Januar 2023

Vanløse (1)
Spillet
Ude
Espelunden Kunstgræs

Fix

Fix
Spillet
Hjemme
Espelunden Kunstgræs

Jægersborg BK

BK Avarta
Spillet
Ude
Espelunden Kunstgræs

Fix
Februar 2023

Fix
5. feb
Kl. 09.00
Hjemme
Mangler arrangør

Albertslund IF

Fremad Valby
5. feb
Kl. 09.30
Ude
Mangler arrangør

Fix

Fix
5. feb
Kl. 10.00
Hjemme
Mangler arrangør

Jægersborg BK
Marts 2023

Ishøj IF
5. mar
Kl. 09.00
Ude
Rebæk Idrætspark

Fix

Fix
5. mar
Kl. 09.30
Hjemme
Mangler arrangør

Rebæk IF

Fix
5. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Rebæk Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK (1)

KampprogramU9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 3

Marts 2023

Hareskov IF
26. mar
Kl. 09.00
Ude
Herlev IF Oasen

Bk Fix

Bk Fix
26. mar
Kl. 09.30
Hjemme
Herlev IF Oasen

Kr. Værløse IF

Herlev IF
26. mar
Kl. 10.00
Ude
Herlev IF Oasen

Bk Fix

KampprogramU9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 7

Marts 2023

B.93 (1)
26. mar
Kl. 09.00
Ude
Jens Jessens Vej

BK Fix

BK Fix
26. mar
Kl. 09.30
Hjemme
Jens Jessens Vej

Nørrebro United (2)

BK Fix
26. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Jens Jessens Vej

FB (2)

KampprogramU9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 • Pulje 10

Marts 2023

Fix
25. mar
Kl. 10.00
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Skjold (2)

Nørrebro United
25. mar
Kl. 10.30
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix

Fix
25. mar
Kl. 11.00
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

B 93

Sponsor for ungdom