Menu

Drenge 2014

Kontakt afdelingen: d2014@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Martin Johan Berglund
Træner
profil
Morten Klitgaard
Træner
profil
Jens Mølgaard Pedersen
Cheftræner
profil
Karoline Stentebjerg-Olsen
Træner
profil
Mads Christian Andersen
Træner
ingen pic
Mikkel Hune
Træner
profil
Peter Benson
Træner
profil
Michael Winther

KampprogramU8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Union 1
29. aug
Kl. 11.15
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
29. aug
Kl. 11.35
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 2

BK Hekla 1
29. aug
Kl. 11.55
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2
September 2021

BK Fix 2
5. sep
Kl. 12.30
Hjemme
GVI. Nymosen

Skovshoved IF 1

BK Skjold 3
5. sep
Kl. 12.50
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

BK Fix 2
5. sep
Kl. 13.10
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI 1

HIK 2
19. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Grøndal Centret

BK Fix 2

BK Fix 2
19. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, Grøndal Centret

BK Union 1

B 1908 2
19. sep
Kl. 10.40
Ude
Kunst, Grøndal Centret

BK Fix 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 12.30
Hjemme
Fælledparken

BK Hekla 1

Skovshoved IF 1
26. sep
Kl. 12.50
Ude
Fælledparken

BK Fix 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 3
Oktober 2021

GVI 1
10. okt
Kl. 13.45
Ude
Hekla Park

BK Fix 2

BK Fix 2
10. okt
Kl. 14.05
Hjemme
Hekla Park

HIK 2

BK Union 1
10. okt
Kl. 14.25
Ude
Hekla Park

BK Fix 2

KampprogramU8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 3
29. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

AB Tårnby 2

BK Hellas 2
29. aug
Kl. 10.20
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 3

BK Fix 3
29. aug
Kl. 10.40
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 1
September 2021

BK Fix 3
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

KB 7

BK Fix 3
5. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB 3

HIK 3
5. sep
Kl. 10.40
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 3

BK Fix 3
19. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

Brønshøj BK 1

Ørestad IF 3
19. sep
Kl. 10.40
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

BK Fix 3

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 4

FA 2000 4
26. sep
Kl. 11.55
Ude
Fælledparken

BK Fix 3
Oktober 2021

BK Fix 3
9. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Engdraget

B 1903 3

BK Fix 3
9. okt
Kl. 11.35
Hjemme
Engdraget

GVI 2

Sundby BK 3
9. okt
Kl. 11.55
Ude
Engdraget

BK Fix 3

KampprogramU8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår • Pulje 2

August 2021

BK Fix 1
29. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

AB Tårnby 1

BK Hellas 1
29. aug
Kl. 12.50
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1
September 2021

BK Fix 1
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Vanløse I P

KB 2

BK Fix 1
5. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Vanløse I P

B.1908 1

Østerbro IF 1
5. sep
Kl. 10.40
Ude
Vanløse I P

BK Fix 1

BK Fix 1
19. sep
Kl. 14.05
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

Ørestad IF 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 15.00
Hjemme
Fælledparken

Tårnby FF 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 15.20
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 1

FA 2000 2
26. sep
Kl. 15.40
Ude
Fælledparken

BK Fix 1
Oktober 2021

BK Fix 1
9. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Engdraget

Vanløse IF 1

BK Fix 1
9. okt
Kl. 10.20
Hjemme
Engdraget

GFA 2

Sundby BK 1
9. okt
Kl. 10.40
Ude
Engdraget

BK Fix 1

Sponsor for ungdom