Menu

Drenge 2013

Kontakt afdelingen: d2013@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Thomas Ramsgaard
Træner
ingen pic
Brian Wihrenfeldt Andersen
Træner
ingen pic
Ivan Rotondo
Træner
ingen pic
Christian Solgaard
Træner
profil
Anders Kjældgaard
Træner
ingen pic
Thyge Frølund
Træner
profil
Flemming Øksnebjerg Nørby

KampprogramU9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1

August 2021

GVI 2
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Vanløse I P

BK Fix 1

BK Fix 1
29. aug
Kl. 10.20
Hjemme
Vanløse I P

Husum BK 1

BK Fix 1
29. aug
Kl. 10.40
Hjemme
Vanløse I P

Vanløse IF 3
September 2021

BK Fix 1
5. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Husumparken

Skovshoved IF 1

BK Fix 1
5. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Husumparken

BK Vestia 3

BK Hekla 1
19. sep
Kl. 12.30
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
19. sep
Kl. 12.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB 6

BK Fix 1
19. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Jægersborg BK 1

BK Stefan 1
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Amager 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Sundby Idrætspark

B 1908 2
Oktober 2021

HIK 2
10. okt
Kl. 10.00
Ude
Mangler arrangør

BK Fix 1

BK Fix 1
10. okt
Kl. 10.20
Hjemme
Mangler arrangør

FA 2000 3

KampprogramU9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 1

August 2021

Valby BK 1
28. aug
Kl. 11.15
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 3

BK Fix 3
28. aug
Kl. 11.35
Hjemme
Sundby Idrætspark

HIK 3

BK Fix 3
28. aug
Kl. 11.55
Hjemme
Sundby Idrætspark

BK Hellas 1
September 2021

BK Hekla 2
5. sep
Kl. 11.15
Ude
Hekla Park

BK Fix 3

BK Fix 3
5. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Hekla Park

Nørrebro United 3

BK Fix 3
19. sep
Kl. 10.20
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Stefan 2

BK Fix 3
19. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB 10

GVI 3
26. sep
Kl. 11.15
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 3

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Amager 2

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Sundby Idrætspark

Hvidovre IF 4
Oktober 2021

B 1908 4
10. okt
Kl. 12.30
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

BK Fix 3
10. okt
Kl. 12.50
Hjemme
GVI. Nymosen

Skovshoved IF 2

BK Fix 3
10. okt
Kl. 13.10
Hjemme
GVI. Nymosen

Vanløse IF 7

KampprogramU9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 2

August 2021

BK Fix 2
29. aug
Kl. 11.15
Hjemme
Vanløse I P

Dragør BK 2

Vanløse IF 2
29. aug
Kl. 11.35
Ude
Vanløse I P

BK Fix 2

BK Fix 2
29. aug
Kl. 11.55
Hjemme
Vanløse I P

KB 5
September 2021

CIK 1
5. sep
Kl. 13.45
Ude
Frem, Valby IP

BK Fix 2

BK Fix 2
5. sep
Kl. 14.05
Hjemme
Frem, Valby IP

KB 7

BK Fix 2
5. sep
Kl. 14.25
Hjemme
Frem, Valby IP

Tårnby FF 1

Fremad Valby 1
19. sep
Kl. 11.15
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
19. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 3

BK Fix 2
26. sep
Kl. 11.35
Hjemme
Hvidovre IF's baner

Kastrup BK 1

BK Fix 2
26. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Hvidovre IF's baner

BK Frem 1
Oktober 2021

B 93 3
10. okt
Kl. 12.30
Ude
Hvidovre IF's baner

BK Fix 2

BK Fix 2
10. okt
Kl. 13.10
Hjemme
Hvidovre IF's baner

Hvidovre IF 2

Sponsor for ungdom