Menu

Drenge 2013

Kontakt afdelingen: d2013@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Thomas Ramsgaard
Træner
ingen pic
Brian Wihrenfeldt Andersen
Træner
ingen pic
Ivan Rotondo
Træner
ingen pic
Christian Solgaard
Træner
profil
Anders Kjældgaard
Træner
ingen pic
Thyge Frølund
Træner
profil
Flemming Øksnebjerg Nørby

KampprogramU8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1

Maj 2021

B 1903 1
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 1

Dragør BK 1
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 1

Husum BK 1
Spillet
Ude
B1903

BK Fix 1

BK Fix 1
9. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

FB 1

BK Fix 1
9. maj
Kl. 10.20
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

Kastrup BK 1

BK Fix 1
9. maj
Kl. 10.40
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

Fremad Amager 1

BK Fix 1
30. maj
Kl. 13.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

AB Tårnby 1

BK Fix 1
30. maj
Kl. 13.20
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 1

BK Fix 1
30. maj
Kl. 13.40
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Fremad Valby 1
Juni 2021

Fremad Valby 1
6. jun
Kl. 11.30
Ude
Husumparken

BK Fix 1

FB 1
6. jun
Kl. 11.50
Ude
Husumparken

BK Fix 1

BK Fix 1
6. jun
Kl. 12.10
Hjemme
Husumparken

Husum BK 1

BK Fix 1
13. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Tårnby FF 1

BK Fix 1
13. jun
Kl. 11.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Nørrebro United 1

Fremad Amager 1
13. jun
Kl. 12.10
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

KampprogramU8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2

Maj 2021

Østerbro IF 2
Spillet
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 2

Vanløse IF 2
Spillet
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 2

KB 5
Spillet
Ude
KB. Pile Alle

BK Fix 2

B.1908 2
9. maj
Kl. 11.30
Ude
Hvidovre IF's baner

BK Fix 2

BK Fix 2
9. maj
Kl. 11.50
Hjemme
Hvidovre IF's baner

Hvidovre IF 2

BK Fix 2
9. maj
Kl. 12.10
Hjemme
Hvidovre IF's baner

FA 2000 3

B.1908 3
30. maj
Kl. 14.30
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
30. maj
Kl. 14.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HIK 2

BK Fix 2
30. maj
Kl. 15.10
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB 6
Juni 2021

B 93 4
5. jun
Kl. 11.30
Ude
Mangler arrangør

BK Fix 2

BK Fix 2
5. jun
Kl. 11.50
Hjemme
Mangler arrangør

BK Vestia 2

BK Fix 2
5. jun
Kl. 12.10
Hjemme
Mangler arrangør

KB 7

BK Skjold 2
13. jun
Kl. 10.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 2

BK Fix 2
13. jun
Kl. 10.20
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

B 93 3

BK Fix 2
13. jun
Kl. 10.40
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Vestia 3

KampprogramU8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4

Maj 2021

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Vanløse I P

GVI 2

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Vanløse I P

FB 2

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Vanløse I P

Vanløse IF 4

GVI 2
9. maj
Kl. 11.30
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

Østerbro IF 3
9. maj
Kl. 11.50
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

BK Hellas 1
9. maj
Kl. 12.10
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

FB 2
29. maj
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Fix 3
29. maj
Kl. 10.20
Hjemme
Fælledparken

Østerbro IF 3

Nørrebro United 3
29. maj
Kl. 10.40
Ude
Fælledparken

BK Fix 3
Juni 2021

Vanløse IF 4
6. jun
Kl. 13.00
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

Østerbro IF 3
6. jun
Kl. 13.20
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Skjold 3
6. jun
Kl. 13.40
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Fix 3
13. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 2

BK Fix 3
13. jun
Kl. 10.20
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Nørrebro United 3

BK Fix 3
13. jun
Kl. 10.40
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Skjold 3

Sponsor for ungdom