Menu

Drenge 2013

Kontakt afdelingen: d2013@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Thomas Ramsgaard
Træner
ingen pic
Brian Wihrenfeldt Andersen
Træner
ingen pic
Ivan Rotondo
Træner
ingen pic
Christian Solgaard
Træner
ingen pic
Thyge Frølund
Træner
profil
Flemming Øksnebjerg Nørby
Træner
profil
Anders Kjældgaard
Træner
ingen pic
Morten Wagner Skov

KampprogramU10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår • Pulje 2

August 2022

Østerbro IF 1
28. aug
Kl. 12.00
Ude
Husumparken

BK Fix 1

HIK 1
28. aug
Kl. 12.50
Ude
Husumparken

BK Fix 1

BK Fix 1
28. aug
Kl. 13.15
Hjemme
Husumparken

Husum BK 1
September 2022

Jægersborg BK 1
4. sep
Kl. 12.15
Ude
Vanløse Idrætspark

BK Fix 1

Vanløse (1)
4. sep
Kl. 13.30
Ude
Vanløse Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Skjold 1

BK Skjold 2
18. sep
Kl. 10.50
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FA 2000 2

B 93 1
25. sep
Kl. 10.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1

Vanløse (2)
25. sep
Kl. 10.50
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 1

BK Fix 1
25. sep
Kl. 11.15
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

GVI 1
Oktober 2022

KB 4
9. okt
Kl. 10.25
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 1

BK Fix 1
9. okt
Kl. 10.50
Hjemme
GVI. Nymosen

Vanløse (1)

KampprogramU10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 2

August 2022

Østerbro IF 2
28. aug
Kl. 10.00
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 2

HIK 2
28. aug
Kl. 10.50
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 2

BK Fix 2
28. aug
Kl. 11.15
Hjemme
Skovshoved I P

Skovshoved IF 1

BK Fix 3
28. aug
Kl. 12.40
Hjemme
Skovshoved I P

Hvidovre IF 2

B 1903 1
28. aug
Kl. 13.30
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 3
September 2022

FA 2000 3
4. sep
Kl. 12.15
Ude
HIK

BK Fix 2

Skovshoved IF 1
4. sep
Kl. 12.40
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

BK Fix 2
4. sep
Kl. 12.40
Hjemme
HIK

B 1903 1

BK Fix 3
4. sep
Kl. 13.05
Hjemme
GVI. Nymosen

KB 6

Skovshoved IF 2
4. sep
Kl. 13.30
Ude
HIK

BK Fix 2

GVI 3
4. sep
Kl. 13.55
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

BK Fix 2
17. sep
Kl. 14.30
Hjemme
Fælledparken

BK Skjold 3

GVI 3
17. sep
Kl. 15.20
Ude
Fælledparken

BK Fix 2

BK Fix 2
17. sep
Kl. 15.45
Hjemme
Fælledparken

FA 2000 4

FA 2000 3
18. sep
Kl. 10.25
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 3

BK Fix 3
18. sep
Kl. 10.50
Hjemme
Skovshoved I P

Skovshoved IF 2

KB 5
18. sep
Kl. 11.40
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 3

BK Fix 3
24. sep
Kl. 14.30
Hjemme
Fælledparken

GVI 3

BK Skjold 3
24. sep
Kl. 15.20
Ude
Fælledparken

BK Fix 3

BK Fix 3
24. sep
Kl. 15.45
Hjemme
Fælledparken

BK Stefan 1

B 93 2
25. sep
Kl. 12.15
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 2

KB 6
25. sep
Kl. 13.05
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

BK Fix 2

BK Fix 2
25. sep
Kl. 13.30
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

GVI 2
Oktober 2022

BK Stefan 1
9. okt
Kl. 12.40
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

GVI 2
9. okt
Kl. 12.40
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 3

BK Fix 2
9. okt
Kl. 13.05
Hjemme
GVI. Nymosen

Skovshoved IF 2

BK Fix 3
9. okt
Kl. 13.05
Hjemme
GVI. Nymosen

Østerbro IF 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 13.55
Hjemme
GVI. Nymosen

BK Fix 3

KampprogramU10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2

August 2022

B 1903 2
28. aug
Kl. 10.00
Ude
Gentofte Sportspark Vest

BK Fix 4

BK Fix 4
28. aug
Kl. 10.25
Hjemme
Gentofte Sportspark Vest

Aakanden GF

HIK 3
28. aug
Kl. 11.15
Ude
Gentofte Sportspark Vest

BK Fix 4
September 2022

Østerbro IF 3
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Nørrebroparken

BK Fix 4

Skovshoved IF 3
4. sep
Kl. 10.50
Ude
Nørrebroparken

BK Fix 4

BK Fix 4
4. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Nørrebroparken

Skovshoved IF 4

BK.Skjold 4
18. sep
Kl. 12.40
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 4

BK Fix 4
18. sep
Kl. 13.05
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skovshoved IF 3

BK Fix 4
18. sep
Kl. 13.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skovshoved IF 4

Nørrebro United 3
24. sep
Kl. 12.40
Ude
Fælledparken

BK Fix 4

BK Fix 4
24. sep
Kl. 13.05
Hjemme
Fælledparken

Nørrebro United 4

BK Fix 4
24. sep
Kl. 13.55
Hjemme
Fælledparken

GVI 5
Oktober 2022

B 1903 2
9. okt
Kl. 15.20
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 4

BK Fix 4
9. okt
Kl. 15.45
Hjemme
Skovshoved I P

BK.Skjold 4

Sponsor for ungdom