Menu

Drenge 2012

Kontakt afdelingen: d2012@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Mikael Martin Hare
Træner
profil
Kasper Willems
Træner
profil
Bo Sten Hansen
Træner
ingen pic
Morten Liljendal
Træner
profil
Alem Afeworki Mehratab
Træner
ingen pic
Jakob Lyngby Kjærgaard
Assistenttræner
ingen pic
Bo Svarre-Lindner
Træner
profil
Morten Holst Holmgård
Træner
ingen pic
Rasmus Ørnskov
Træner
ingen pic
Rasmus Schiødt Toft
Træner
ingen pic
Nikolaj Andre Hansen
Træner
profil
Jess Bring-Larsen

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2

Maj 2022

BK Frem 1
Spillet
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

HIK 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Kunst, Jens Jessens Vej

Hvidovre IF 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Hekla 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Valby BK 1

BK Fix 1
21. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Valby IP, tribunen

KB 3

BK Fix 1
21. maj
Kl. 10.25
Hjemme
Valby IP, tribunen

FB 1

CIK 1
21. maj
Kl. 11.15
Ude
Valby IP, tribunen

BK Fix 1
Juni 2022

Skovshoved IF 1
12. jun
Kl. 10.00
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 1

BK Fix 1
12. jun
Kl. 10.25
Hjemme
Skovshoved I P

KB 3

Valby BK 1
12. jun
Kl. 11.15
Ude
Skovshoved I P

BK Fix 1

BK Fix 1
18. jun
Kl. 12.15
Hjemme
Mangler arrangør

KB 4

BK Fix 1
18. jun
Kl. 12.40
Hjemme
Mangler arrangør

HIK 1

FB 1
18. jun
Kl. 13.30
Ude
Mangler arrangør

BK Fix 1

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 2

Maj 2022

Bk Fix 3
Spillet
Hjemme
Mangler arrangør

CIK 3

B 93 3
Spillet
Ude
Mangler arrangør

Bk Fix 3

Bk Fix 3
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Østerbro IF 3

Bk Fix 3
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1903 2

HB 3
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Bk Fix 3

BK Skjold 4
22. maj
Kl. 10.25
Ude
Mangler arrangør

Bk Fix 3

Bk Fix 3
22. maj
Kl. 10.50
Hjemme
Mangler arrangør

Aakanden GF 2
Juni 2022

Bk Fix 3
UHT
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Jægersborg BK 3

BK Stefan 2
18. jun
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

Bk Fix 3

Bk Fix 3
18. jun
Kl. 10.25
Hjemme
Fælledparken

FB 3

Nørrebro United 7
18. jun
Kl. 11.15
Ude
Fælledparken

Bk Fix 3

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 3

Maj 2022

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

KB 8

KB 7
Spillet
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sundby BK 2

BK Skjold 2
Spillet
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
22. maj
Kl. 12.15
Hjemme
Mangler arrangør

Ørestad IF 1

BK Fix 2
22. maj
Kl. 12.40
Hjemme
Mangler arrangør

Tårnby FF 1
Juni 2022

Nørrebro United 3
12. jun
Kl. 10.00
Ude
Nørrebroparken

BK Fix 2

BK Fix 2
12. jun
Kl. 10.25
Hjemme
Nørrebroparken

Tårnby FF 1

KB 7
UHT
Ude
Mangler arrangør

BK Fix 2

BK Fix 2
HHT
Hjemme
Mangler arrangør

KB 8

Sponsor for ungdom