Menu

Drenge 2012

Kontakt afdelingen: d2012@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Mikael Martin Hare
Træner
profil
Kasper Willems
Træner
profil
Bo Sten Hansen
Træner
ingen pic
Morten Liljendal
Træner
profil
Alem Afeworki Mehratab
Træner
ingen pic
Jakob Lyngby Kjærgaard
Assistenttræner
ingen pic
Bo Svarre-Lindner

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 1
29. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Sundby Idrætspark

Skovshoved IF 1

BK Fix 1
29. aug
Kl. 12.50
Hjemme
Sundby Idrætspark

AC Amager Academy

HIK 1
29. aug
Kl. 13.10
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 1
September 2021

BK Fix 1
5. sep
Kl. 12.30
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Husum BK 1

GVI 1
5. sep
Kl. 12.50
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 1

BK Fix 1
5. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Hekla 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Engdraget

Valby BK 1

CIK 1
18. sep
Kl. 10.20
Ude
Engdraget

BK Fix 1

BK Fix 1
18. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Engdraget

Sundby BK 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 13.45
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 1

FA 2000 1
26. sep
Kl. 14.05
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 14.25
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Hellas 1
Oktober 2021

BK Fix 1
9. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

KB 2

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 2
29. aug
Kl. 12.30
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI 2

BK Hellas 2
29. aug
Kl. 12.50
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

BK Fix 2
29. aug
Kl. 13.10
Hjemme
GVI. Nymosen

HIK 3
September 2021

Skovshoved IF 2
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 2

B 1908 2
4. sep
Kl. 10.20
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 2

BK Fix 2
4. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Sundby Idrætspark

Jægersborg BK 1

BK Vestia 2
18. sep
Kl. 11.15
Ude
Engdraget

BK Fix 2

GVI 2
18. sep
Kl. 11.35
Ude
Engdraget

BK Fix 2

BK Fix 2
18. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Engdraget

BK Hellas 2

HIK 3
26. sep
Kl. 12.30
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 12.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skovshoved IF 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 2
Oktober 2021

Jægersborg BK 1
9. okt
Kl. 12.30
Ude
Kunst, Bavnehøj IA

BK Fix 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 12.50
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

BK Vestia 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 13.10
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

GVI 2

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 3
29. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Sundby Idrætspark

Østerbro IF 3

BK Fix 3
29. aug
Kl. 10.20
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Amager 2

Nørrebro United 4
29. aug
Kl. 10.40
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 3
September 2021

BK Fix 3
5. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Skovshoved IF 3

GVI 3
5. sep
Kl. 11.35
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 3

BK Fix 3
5. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Hekla 2

BK Fix 3
18. sep
Kl. 12.30
Hjemme
Engdraget

BK Stefan 1

Jægersborg BK 2
18. sep
Kl. 12.50
Ude
Engdraget

BK Fix 3

BK Fix 3
18. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Engdraget

Fremad Valby 4

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 3

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Hellas 3
Oktober 2021

BK Fix 3
9. okt
Kl. 13.45
Hjemme
Kunst, Bavnehøj IA

KB 9

JIF Hakoah 1
9. okt
Kl. 14.05
Ude
Kunst, Bavnehøj IA

BK Fix 3

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 4
29. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Lersøparken

HB 2

B 93 4
29. aug
Kl. 13.10
Ude
Lersøparken

BK Fix 4
September 2021

BK Fix 4
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Emdrupparken

Bispebjerg BK 2

GVI 4
5. sep
Kl. 10.20
Ude
Emdrupparken

BK Fix 4

BK Fix 4
5. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Emdrupparken

BK Skjold 4

BK Fix 4
19. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Kunst, Nørrebroparken

Nørrebro United 6

Jægersborg BK 3
19. sep
Kl. 11.35
Ude
Kunst, Nørrebroparken

BK Fix 4

BK Fix 4
26. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Brønshøj BK 2

HIK 4
26. sep
Kl. 10.20
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 4
Oktober 2021

BK Fix 4
10. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

KFUM 1

Nørrebro United 5
10. okt
Kl. 10.20
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 4

Sponsor for ungdom