Menu

Drenge 2011

Kontakt afdelingen: d2011@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Mikkel Alsø
Træner
profil
Anders Bach Waagstein
Træner
ingen pic
Jonathan Myrup
Træner
ingen pic
Troels Henriksen
Træner
ingen pic
Mikkel Hune
Træner
ingen pic
Morten Klingsøe
Træner
ingen pic
Rune Køhl
Holdleder
ingen pic
Allan Ohlsen
Holdleder
ingen pic
Tobias Halbro
Træner
profil
Jeppe Heidemann

KampprogramVinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 3

November 2021

BK Fix 1
21. nov
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Virum-Sorgenfri BK 1
December 2021

Rosenhøj BK
5. dec
Kl. 11.00
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

BK Fix 1

BK Fix 1
19. dec
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hvidovre IF 2
Januar 2022

BK Fix 1
30. jan
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BK Skjold 1
Marts 2022

IF Bytoften
6. mar
Kl. 14.00
Ude
Gladsaxe skole

BK Fix 1

Lundtofte Boldklub 1
7. mar
Kl. 23.59
Ude
Lundtofte Idrætsplads

BK Fix 1

BK Fix 1
20. mar
Kl. 10.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Østerbro IF 1

BK Vestia 1
26. mar
Kl. 14.00
Ude
Bavnehøj Idrætsanlæg

BK Fix 1

KampprogramVinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 • Pulje 2

November 2021

BK Fix 2
21. nov
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Farum BK 2

Aakanden GF (1)
28. nov
Kl. 14.00
Ude
Gentofte Sportspark

BK Fix 2
December 2021

BK Fix 2
19. dec
Kl. 15.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skovshoved IF 1
Januar 2022

Hornbæk/Hellebæk
16. jan
Kl. 10.00
Ude
Pedella Park Kunstgræs

BK Fix 2

BK Fix 2
30. jan
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Lyngby Boldklub 1921 1
Marts 2022

Orient GI 1
6. mar
Kl. 11.40
Ude
Rødovre Stadion Kunst

BK Fix 2

Hørsholm-Usserød IK
12. mar
Kl. 10.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

BK Fix 2

BK Fix 2
20. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Nivå-Kokkedal FK 1

Gladsaxe-Hero BK
27. mar
Kl. 12.00
Ude
Gladsaxe Stadion

BK Fix 2

KampprogramVinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 4

November 2021

BK Fix 3
21. nov
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Herlev IF 3
December 2021

IF Bytoften 3
4. dec
Kl. 12.00
Ude
Gladsaxe skole

BK Fix 3

BK Fix 3
19. dec
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Orient GI 2
Marts 2022

BK Avarta 2
12. mar
Kl. 12.00
Ude
Espelunden Kunstgræs

BK Fix 3

BK Fix 3
20. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

IF Bytoften 2

BFC Lundegården 2
26. mar
Kl. 10.15
Ude
Top Danmark Hallen, kunstgræs

BK Fix 3

Sponsor for ungdom