Menu

Drenge 2009

Kontakt afdelingen: d2009@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Michael Winther
Træner
profil
Kasper Nyholm
Træner
profil
Mikael Martin Hare
Årgangsansvarlig
ingen pic
Henrik Rind
Træner
profil
Aid Sarcevic

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 • Pulje 1

August 2022

Himmelev-Veddelev BK (1)
1 - 5
livescore
Ude
Himmelev Idrætspark

Fix (Liga 3)
September 2022

Fix (Liga 3)
0 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Farum BK (Liga 1)

KampprogramU14 Drenge Øst (09) VinterBOLD • Pulje 1

Januar 2023

KB
4 - 1
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
2 - 2
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B93
Februar 2023

Lyngby Boldklub 1921
4. feb
Kl. 11.45
Ude
Lyngby Stadion

Fix

Hørsholm-Usserød IK
26. feb
Kl. 12.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Fix
Marts 2023

Fix
5. mar
Kl. 13.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Nykøbing FC

KampprogramU14 Drenge 1-2 (09) VinterBOLD • Pulje 3

November 2022

B 93
4 - 1
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix
December 2022

Fix
1 - 3
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Dragør BK

Vanløse
0 - 1
Ude
Vanløse Idrætspark

Fix
Januar 2023

Fix
2 - 3
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Fremad Valby

BK Rødovre
1 - 1
Ude
Rødovre Stadion Kunst

Fix
Marts 2023

Fix
5. mar
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908

B 1903
11. mar
Kl. 16.15
Ude
B1903

Fix

KB
17. mar
Kl. 17.45
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
26. mar
Kl. 13.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Farum BK

KampprogramU14 Drenge 4 (09) VinterBOLD • Pulje 5

November 2022

Nørrebro United 2
2 - 3
Ude
Kunst, Mimersparken

Fix
December 2022

Fix
3 - 1
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vanløse

Hekla
HHT
Ude
Hekla Park

Fix
Januar 2023

Fix
2 - 2
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brede IF

AB Tårnby
1 - 2
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Fix
Marts 2023

Fix
5. mar
Kl. 11.45
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vestia

Fix
12. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908

IF Bytoften
18. mar
Kl. 10.00
Ude
Gladsaxe skole

Fix

Fix
25. mar
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skjold (2)

KampprogramU14 Drenge Liga 3 (09) forår • Pulje A

April 2023

Fix
15. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1903

Solrød FC
23. apr
Kl. 11.30
Ude
Solrød Idrætscenter

Fix

Fix
29. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FA 2000
Maj 2023

KB (2)
7. maj
Kl. 10.00
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
13. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ølstykke FC

Lyngby Boldklub 1921 (2)
28. maj
Kl. 12.00
Ude
Lyngby Stadion

Fix
Juni 2023

Fix
3. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hørsholm-Usserød IK

Gladsaxe-Hero BK
11. jun
Kl. 12.00
Ude
Gladsaxe Stadion

Fix

Fix
18. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Frem

Sponsor for ungdom