Menu

Drenge 2009

Kontakt afdelingen: d2009@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Michael Winther
Træner
profil
Kristian Fullov
Træner
profil
Kasper Nyholm
Træner
profil
Claus Olsson
Træner
ingen pic
Jens Dahl Pedersen
Træner
profil
Mikael Martin Hare
Træner
ingen pic
Steen Hilfling-Aner
Træner
profil
Thomas Markert
Årgangsansvarlig
ingen pic
Henrik Rind

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1

August 2021

Hellas (M)
1 - 5
Ude
Engdraget

Fix (Liga 2)
September 2021

FC Holte (1)
0 - 5
Ude
Rudegård Stadion

Fix (Liga 2)
November 2021

Fix (Liga 2)
2 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Ølstykke FC (Liga 2)

KampprogramVinterBOLD 11M U-13 drenge Liga • Pulje 2

Januar 2022

Rørby-Værslev IF
3 - 3
Ude
Munkesø Stadion Kunst

Bk Fix

Bk Fix
30. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Solrød FC
Februar 2022

Lyngby Boldklub 1921
6. feb
Kl. 10.00
Ude
Lyngby Stadion

Bk Fix

Bk Fix
27. feb
Kl. 13.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

KB
Marts 2022

Bk Fix
6. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Herlufsholm GF

KampprogramVinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 1

November 2021

Lyngby Boldklub 1921
1 - 3
Ude
Lyngby Stadion

Fix
December 2021

Fix
0 - 4
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Snekkersten IF

Hørsholm-Usserød IK
10 - 1
Ude
Hørsholm Idrætspark

Fix
Januar 2022

Fix
30. jan
Kl. 09.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BK Rødovre
Februar 2022

Fremad Amager (1)
6. feb
Kl. 14.00
Ude
Sundby Idrætspark

Fix

Fix
13. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Virum-Sorgenfri BK
Marts 2022

FC Rudersdal
5. mar
Kl. 11.00
Ude
Vedbæk Stadion Kunst

Fix

Espergærde IF
13. mar
Kl. 12.30
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Fix

Fix
20. mar
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1903

KampprogramVinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 2

November 2021

BK Fix
3 - 4
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Herlev IF
December 2021

Brønshøj Bk.
0 - 4
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix

BK Fix
6 - 4
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

GVI
Januar 2022

LSF
30. jan
Kl. 12.00
Ude
Smørum Idrætscenter

BK Fix
Februar 2022

BK Fix
6. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Bk. Union

Farum BK
12. feb
Kl. 11.30
Ude
Stavnsholt

BK Fix
Marts 2022

BK Fix
6. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FFB

IF "Skjold" Birkerød Fodbold
12. mar
Kl. 12.45
Ude
Birkerød Stadion

BK Fix

BK Fix
20. mar
Kl. 13.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FA 2000

KampprogramU13 Drenge Liga 3 11M (09) forår • Pulje A

Marts 2022

Rørby-Værslev IF
27. mar
Kl. 12.30
Ude
Munkesø Stadion Kunst

Fix
April 2022

Fix
2. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FC Nakskov

Lyngby Boldklub (2)
23. apr
Kl. 11.00
Ude
Lyngby Stadion

Fix
Maj 2022

Fix
1. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Solrød FC

B 1903
8. maj
Kl. 12.00
Ude
B1903

Fix

Fix
22. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Himmelev-Veddelev BK

Aakanden GF
29. maj
Kl. 10.00
Ude
Gentofte Sportspark - kunst 1

Fix
Juni 2022

Herlufsholm GF
12. jun
Kl. 12.00
Ude
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)

Fix

Fix
19. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Glostrup

Sponsor for ungdom