Menu

Drenge 2009

Kontakt afdelingen: d2009@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Årgangsansvarlig
ingen pic
Henrik Rind
Træner
profil
Michael Winther
Træner
profil
Kristian Fullov
Træner
profil
Kasper Nyholm
Træner
profil
Martin Leon Lehman Jacobsen
Træner
profil
Claus Olsson
Træner
ingen pic
Jens Dahl Pedersen
Træner
profil
Mikael Martin Hare
Træner
ingen pic
Steen Hilfling-Aner
Træner
profil
Thomas Markert
Holdleder
ingen pic
Louise Justesen

KampprogramU13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår • Pulje C

August 2021

Fix
15. aug
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Glostrup

Aakanden GF
20. aug
Kl. 17.00
Ude
Gentofte Sportspark - kunst 1

Fix

Fix
29. aug
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Gladsaxe-Hero BK
September 2021

Herlufsholm GF
5. sep
Kl. 16.00
Ude
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)

Fix

Fix
12. sep
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB (2)
Oktober 2021

Fix
3. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1903

Lyngby Boldklub (2)
9. okt
Kl. 10.00
Ude
Lyngby Stadion

Fix

Fix
17. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Rørby-Værslev IF

Ølstykke FC
31. okt
Kl. 12.00
Ude
Ølstykke Stadion Kunstgræs

Fix
November 2021

Fix
7. nov
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Himmelev-Veddelev BK

Solrød FC
13. nov
Kl. 14.00
Ude
Solrød Idrætscenter

Fix

FC Nakskov
14. nov
Kl. 11.00
Ude
OK+ stadion

Fix

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1

August 2021

Hellas (M)
24. aug
Kl. 18.30
Ude
Engdraget

Fix (Liga 2)

KampprogramU13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4

August 2021

Fremad Valby 2
21. aug
Kl. 12.00
Ude
Valby IP, tribunen

Fix 3

Fix 3
29. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 2
September 2021

Kastrup 3
5. sep
Kl. 10.00
Ude
Røllikevej

Fix 3

Fix 3
12. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B93 4

B 1908 3
19. sep
Kl. 10.30
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 3

Fix 3
26. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FB 2
Oktober 2021

Fix 3
3. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

AB Tårnby 4

HIK 4
10. okt
Kl. 12.00
Ude
Kunst, HIK

Fix 3

Fix 3
17. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB 7

Nørrebro United 2
30. okt
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Mimersparken

Fix 3
November 2021

Fix 3
7. nov
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skovshoved 3

KampprogramU13 Drenge 2 (09) 8M Efterår • P2B

August 2021

KB 5
27. aug
Kl. 17.30
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix 2
September 2021

Fix 2
4. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HIK 3

Nørrebro United
11. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Mimersparken

Fix 2

Fix 2
18. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Union
Oktober 2021

Fix 2
2. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Vanløse 2

Hekla
10. okt
Kl. 16.00
Ude
Hekla Park

Fix 2

Skjold 2
16. okt
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

Fix 2

Sponsor for ungdom