Menu

Drenge 2007

Kontakt afdelingen: d2007@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Jeppe Müller
Træner
profil
Martin Hodel
Målmandstræner
ingen pic
Christian Frank
Årgangsansvarlig
profil
Thomas Klok Stitz

KampprogramU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

August 2021

Fix
29. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Kastrup 2
September 2021

AB Tårnby 2
2. sep
Kl. 19.00
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Fix
12. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HIK 2

Fix
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1903

FB
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix
Oktober 2021

Fix
3. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 2

KB 2
9. okt
Kl. 12.00
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
17. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B93 2

Skovshoved IF
30. okt
Kl. 10.00
Ude
Gentofte Sportspark Opv. kunst

Fix
November 2021

Fix
7. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Aakanden GF

KampprogramU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

August 2021

Fix 2
25. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Gadelandet

AB Tårnby 3

HIK 3
29. aug
Kl. 12.00
Ude
Kunst, HIK

Fix 2
September 2021

Fix 2
5. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Gadelandet

CIK

FA 2000 4
12. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Hvidovre IF 3
18. sep
Kl. 10.00
Ude
Hvidovre IF's baner

Fix 2

Fix 2
26. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Gadelandet

B 1903 2
Oktober 2021

FB 2
1. okt
Kl. 18.15
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Fix 2
10. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Gadelandet

B 1908 3

B93 5
17. okt
Kl. 12.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Fix 2
31. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Gadelandet

GVI 3
November 2021

Fremad Amager 2
7. nov
Kl. 12.00
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 2

StillingU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB Tårnby 2 0 0 0 0 0
2 B 1903 0 0 0 0 0
3 B93 2 0 0 0 0 0
4 FB 0 0 0 0 0
5 Fix 0 0 0 0 0
6 HIK 2 0 0 0 0 0
7 Hvidovre IF 2 0 0 0 0 0
8 Kastrup 2 0 0 0 0 0
9 KB 2 0 0 0 0 0
10 Skovshoved IF 0 0 0 0 0
11 Aakanden GF 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB Tårnby 3 0 0 0 0 0
2 B 1903 2 0 0 0 0 0
3 B 1908 3 0 0 0 0 0
4 B93 5 0 0 0 0 0
5 CIK 0 0 0 0 0
6 FA 2000 4 0 0 0 0 0
7 FB 2 0 0 0 0 0
8 Fix 2 0 0 0 0 0
9 Fremad Amager 2 0 0 0 0 0
10 GVI 3 0 0 0 0 0
11 HIK 3 0 0 0 0 0
12 Hvidovre IF 3 0 0 0 0 0

Sponsor for ungdom