Menu

Drenge 2007

Kontakt afdelingen: d2007@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Jeppe Müller
Træner
profil
Martin Hodel
Årgangsansvarlig
profil
Thomas Klok Stitz
Cheftræner
profil
Thomas Klok Stitz

KampprogramU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

September 2021

AB Tårnby 2
3 - 4
livescore
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Fix
2 - 7
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HIK 2

Fix
5 - 3
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1903

FB
2 - 1
livescore
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix
Oktober 2021

Fix
0 - 0
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 2

KB 2
1 - 0
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
2 - 1
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Kastrup 2

Fix
2 - 0
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B93 2

Skovshoved IF
30. okt
Kl. 10.00
Ude
Gentofte Sportspark

Fix
November 2021

Fix
7. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Aakanden GF

KampprogramU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

August 2021

HIK 3
1 - 6
Ude
Kunst, HIK

Fix 2
September 2021

Fix 2
5 - 1
livescore
Hjemme
Gadelandet

AB Tårnby 3

Fix 2
6 - 1
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

CIK

FA 2000 4
2 - 10
livescore
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Hvidovre IF 3
0 - 5
livescore
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

Fix 2

Fix 2
7 - 0
livescore
Hjemme
Gadelandet

B 1903 2
Oktober 2021

FB 2
3 - 1
livescore
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Fix 2
11 - 0
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 3

B93 5
0 - 13
livescore
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Fix 2
31. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Gadelandet

GVI 3
November 2021

Fremad Amager 2
7. nov
Kl. 12.00
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 2

StillingU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 KB 2 8 6 1 1 19
2 HIK 2 8 5 2 1 17
3 FB 8 5 0 3 15
4 Fix 8 4 1 3 13
5 Skovshoved IF 7 4 0 3 12
6 Aakanden GF 7 4 0 3 12
7 Kastrup 2 8 4 0 4 12
8 Hvidovre IF 2 7 3 2 2 11
9 B93 2 7 1 2 4 5
10 AB Tårnby 2 9 1 1 7 4
11 B 1903 7 0 1 6 1

StillingU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fix 2 9 8 0 1 24
2 HIK 3 9 6 1 2 19
3 CIK 8 5 0 3 15
4 AB Tårnby 3 9 4 3 2 15
5 Fremad Amager 2 8 4 1 3 13
6 FB 2 9 4 1 4 13
7 FA 2000 4 9 4 0 5 12
8 B93 5 8 4 0 4 12
9 Hvidovre IF 3 8 3 2 3 11
10 B 1908 3 9 3 0 6 9
11 GVI 3 9 1 2 6 5
12 B 1903 2 9 1 0 8 3

Sponsor for ungdom