Menu

Fejl i kontingentopkrævning - Alle medlemmer skal betale og tilmelde kort på ny

image
10. januar 2021 kl. 15:21
En fejl i kontingentopkrævningen betyder at alle medlemmer skal betale og tilmelde deres kort til automatiske betaling på ny... Læs mere her!
Kære FIX-medlem
Der er desværre sket en systemfejl i forbindelse med automatiske opkrævningen af kontingent for 1. kvartal 2021. Det betyder, at alle medlemmer er nødsaget til at betale og tilmelde deres betalingskort på ny. Vi beklager ulejligheden, men håber på jeres forståelse. I bedes derfor hurtigst muligt tilmelde jeres betalingskort via linket i den mail, som I har modtaget fra klubbens kasserer med emnefeltet "Kontingentopkrævning".
En ny rykkermail sender til alle medlemmer på email d.10/1. 2021.
Tak for hjælpen og godt til jer alle.
Mvh hilsen Bestyrelsen / BK FIX