Menu
Brønshøj/Fix (M) mod Bagsværd BK (1) Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark 22-08-2023 Kl. 18.30
ude logo
Brønshøj/Fix (M)
0
2
24°
3,2m/s
0ml.
20:30Kl.
Leveret af
ude logo
Bagsværd BK (1)
Tak til livescore-indberetter Jesper "thiesen" Mathiesen
'70 +39
Kamp slut
'70 +39
Ukendt spiller
'36
Ukendt spiller
'36
2. halvleg start
'27
1. halvleg slut
'0
Kamp start

StillingUngdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 A27 (Liga 3) 0 0 0 0 0
2 AB (Liga 2) 0 0 0 0 0
3 AC Amager Academy (Liga 2) 0 0 0 0 0
4 Albertslund BS 72 (Liga 3) 0 0 0 0 0
5 Allerød Fodbold Klub (1) 0 0 0 0 0
6 B 1903 (Liga 3) 0 0 0 0 0
7 B.93 (Liga 2) 0 0 0 0 0
8 Bagsværd BK (1) 0 0 0 0 0
9 BK Frem (Liga 3) 0 0 0 0 0
10 Brøndbyernes IF (Liga 1) 0 0 0 0 0
11 Brønshøj/Fix (M) 0 0 0 0 0
12 BSF (Liga 3) 0 0 0 0 0
13 FA 2000 (Liga 3) 0 0 0 0 0
14 Farum BK (Liga 1) 0 0 0 0 0
15 FB (Liga 3) 0 0 0 0 0
16 FC Helsingør (Liga 2) 0 0 0 0 0
17 FC Hornsherred (1) 0 0 0 0 0
18 FC Rudersdal (M) 0 0 0 0 0
19 FFB (Liga 3) 0 0 0 0 0
20 Fremad Valby (1) 0 0 0 0 0
21 Glostrup (M) 0 0 0 0 0
22 Greve Fodbold (Liga 3) 0 0 0 0 0
23 GVI (Liga 3) 0 0 0 0 0
24 HB Køge (Liga 1) 0 0 0 0 0
25 Hekla (M) 0 0 0 0 0
26 Herlev IF (M) 0 0 0 0 0
27 Herlufsholm GF (1) 0 0 0 0 0
28 Herstedøster IC (1) 0 0 0 0 0
29 HIK (Liga 2) 0 0 0 0 0
30 Hillerød Fodbold (M) 0 0 0 0 0
31 Himmelev-Veddelev BK (M) 0 0 0 0 0
32 Holbæk B&I (Liga 2) 0 0 0 0 0
33 Husum Bk (M) 0 0 0 0 0
34 Hvidovre IF(Liga 2) 0 0 0 0 0
35 Hørsholm-Usserød IK (Liga 3) 0 0 0 0 0
36 IF Skjold Birkerød (1) 0 0 0 0 0
37 Karlslunde IF (Liga 3) 0 0 0 0 0
38 KB (Liga 1) 0 0 0 0 0
39 KFUM BK, Roskilde (Liga 3) 0 0 0 0 0
40 LSF (Liga 3) 0 0 0 0 0
41 Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1) 0 0 0 0 0
42 Nivå-Kokkedal FK (1) 0 0 0 0 0
43 Nykøbing FC (Liga 2) 0 0 0 0 0
44 Næstved I.F. (Liga 2) 0 0 0 0 0
45 Nørrebro United (M) 0 0 0 0 0
46 Ringsted IF (M) 0 0 0 0 0
47 Roskilde Boldklub (Liga 2) 0 0 0 0 0
48 SIF/Aakanden (M) 0 0 0 0 0
49 Skjold (1) 0 0 0 0 0
50 Slagelse B&I (Liga 3) 0 0 0 0 0
51 Solrød FC (M) 0 0 0 0 0
52 Sundby Bk.(Liga 3) 0 0 0 0 0
53 Union (4) 0 0 0 0 0
54 Vallensbæk IF (M) 0 0 0 0 0
55 Vanløse (Liga 3) 0 0 0 0 0
56 Vestia (2) 0 0 0 0 0
57 Vinder AB/KB 0 0 0 0 0
58 Vinder AC Amager/Slagelse 0 0 0 0 0
59 Vinder Frem-Amager AC 0 0 0 0 0
60 Vinder GVI-Ørestad 0 0 0 0 0
61 Vinder Herstedøster-HIK 0 0 0 0 0
62 Vinder Hornsherred/Herlev 0 0 0 0 0
63 Vinder Lyngby-Brøndby 0 0 0 0 0
64 Vinder Værløse-karlslunde 0 0 0 0 0
65 Virum-Sorgenfri BK (M) 0 0 0 0 0
66 Værløse BK (1) 0 0 0 0 0
67 Ølstykke FC (M) 0 0 0 0 0
68 Ørestad IF (M) 0 0 0 0 0
69 Østerbro IF (M) 0 0 0 0 0
Kommentarer
Kampgalleri
Luk