Menu

Drenge 2012

Kontakt afdelingen: d2012@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Mikael Martin Hare
Træner
profil
Kasper Willems
Træner
profil
Bo Sten Hansen
Træner
ingen pic
Morten Liljendal
Træner
profil
Alem Afeworki Mehratab
Træner
ingen pic
Jakob Lyngby Kjærgaard
Assistenttræner
ingen pic
Bo Svarre-Lindner

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Skovshoved IF 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

AC Amager Academy

HIK 1
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 1
September 2021

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Husum BK 1

GVI 1
Spillet
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Hekla 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Engdraget

Valby BK 1

CIK 1
Spillet
Ude
Engdraget

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Engdraget

Sundby BK 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 13.45
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 1

FA 2000 1
26. sep
Kl. 14.05
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 1

BK Fix 1
26. sep
Kl. 14.25
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Hellas 1
Oktober 2021

BK Fix 1
9. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

KB 2

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI 2

BK Hellas 2
Spillet
Ude
GVI. Nymosen

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
GVI. Nymosen

HIK 3
September 2021

Skovshoved IF 2
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 2

B 1908 2
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Jægersborg BK 1

BK Vestia 2
Spillet
Ude
Engdraget

BK Fix 2

GVI 2
Spillet
Ude
Engdraget

BK Fix 2

BK Fix 2
Spillet
Hjemme
Engdraget

BK Hellas 2

HIK 3
26. sep
Kl. 12.30
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 12.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skovshoved IF 2

BK Fix 2
26. sep
Kl. 13.10
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 2
Oktober 2021

Jægersborg BK 1
9. okt
Kl. 12.30
Ude
Bavnehøj Idrætsanlæg

BK Fix 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 12.50
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

BK Vestia 2

BK Fix 2
9. okt
Kl. 13.10
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

GVI 2

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Østerbro IF 3

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Sundby Idrætspark

Fremad Amager 2

Nørrebro United 4
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 3
September 2021

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Skovshoved IF 3

GVI 3
Spillet
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Fix 3

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Kunst, KB, P. Bangs Vej

BK Hekla 2

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Engdraget

BK Stefan 1

Jægersborg BK 2
Spillet
Ude
Engdraget

BK Fix 3

BK Fix 3
Spillet
Hjemme
Engdraget

Fremad Valby 4

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Vestia 3

BK Fix 3
26. sep
Kl. 11.55
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Hellas 3
Oktober 2021

BK Fix 3
9. okt
Kl. 13.45
Hjemme
Bavnehøj Idrætsanlæg

KB 9

JIF Hakoah 1
HHT UHF
Ude
Bavnehøj Idrætsanlæg

BK Fix 3

KampprogramU10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår • Pulje 1

August 2021

BK Fix 4
Spillet
Hjemme
Lersøparken

HB 2

B 93 4
Spillet
Ude
Lersøparken

BK Fix 4
September 2021

BK Fix 4
Spillet
Hjemme
Emdrupparken

Bispebjerg BK 2

GVI 4
Spillet
Ude
Emdrupparken

BK Fix 4

BK Fix 4
Spillet
Hjemme
Emdrupparken

BK Skjold 4

BK Fix 4
Spillet
Hjemme
Nørrebroparken

Nørrebro United 6

Jægersborg BK 3
Spillet
Ude
Nørrebroparken

BK Fix 4

BK Fix 4
26. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Brønshøj BK 2

HIK 4
26. sep
Kl. 10.20
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

BK Fix 4
Oktober 2021

BK Fix 4
10. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

KFUM 1

Nørrebro United 5
10. okt
Kl. 10.20
Ude
Tingbjerg Idrætspark

BK Fix 4

Sponsor for ungdom