Menu
Alle kampe
Maj 2021
6.
torsdag
19.30
Fix 3
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Kunst, Tingbjerg IP
FB 17
Kunst, Tingbjerg IP
6.
torsdag
19.30
Fix
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Kunst, Tingbjerg IP
Skjold
Kunst, Tingbjerg IP
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bk Fix
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
11.30
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Fælledparken
BK Hekla 1
Fælledparken
8.
lørdag
12.00
Fix
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFUM 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8.
lørdag
12.00
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Fælledparken
FC Damsø
Fælledparken
8.
lørdag
12.00
Fremad Valby 12
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Valby IP, tribunen
Fix
Valby IP, tribunen
8.
lørdag
12.15
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Fælledparken
HIK 3
Fælledparken
8.
lørdag
12.30
Østerbro IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Fælledparken
BK Fix 1
Fælledparken
8.
lørdag
12.30
Fix
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7:7 Forår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FC Damsø
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8.
lørdag
14.00
BK Fix
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
ØKF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8.
lørdag
16.00
Østerbro IF 2
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Kunst, Fælledparken
Fix
Kunst, Fælledparken
9.
søndag
09.30
B 1903 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
B1903
BK Fix 1
B1903
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Fix 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.00
BK Fix 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
B 93 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.00
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hekla Park
GVI 2
Hekla Park
9.
søndag
10.00
B 93 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.00
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
FB 1
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
10.00
Ørestad IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
BK Fix 1
Rådvadsvej
9.
søndag
10.00
Bk Fix 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
BK Hekla 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
10.00
GVI 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Forår • Mester
GVI. Nymosen
Fix
GVI. Nymosen
9.
søndag
10.00
Bispebjerg BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.20
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hekla Park
Nørrebro United 2
Hekla Park
9.
søndag
10.20
BK Fix 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Dragør BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.20
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kastrup BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
10.20
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
BK Stefan 1
Rådvadsvej
9.
søndag
10.20
FC Damsø 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Bk Fix 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
10.20
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.40
BK Hekla 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hekla Park
BK Fix 3
Hekla Park
9.
søndag
10.40
BK Fix 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Sundby BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
10.40
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Fremad Amager 1
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
10.40
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
Hvidovre IF 3
Rådvadsvej
9.
søndag
10.40
Fremad Valby 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Bk Fix 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
11.00
Kastrup BK 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Forår • Pulje 3
Røllikevej
BK Fix 2
Røllikevej
9.
søndag
11.30
B 1903 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, Genforeningspladsen
Fix
Kunst, Genforeningspladsen
9.
søndag
11.30
Østerbro IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
11.30
B.1908 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
BK Fix 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.30
BK Fix 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
HIK 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
11.30
GVI 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
GVI. Nymosen
BK Fix 3
GVI. Nymosen
9.
søndag
11.30
BK Fix 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
BK Hekla 1
Dragør Bk
9.
søndag
11.50
BK Union 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, Genforeningspladsen
Fix
Kunst, Genforeningspladsen
9.
søndag
11.50
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Skovshoved IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
11.50
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.50
Sundby BK 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
BK Fix 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
11.50
Østerbro IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
GVI. Nymosen
BK Fix 3
GVI. Nymosen
9.
søndag
11.50
FC Damsø 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
BK Fix 1
Dragør Bk
9.
søndag
12.00
BK Fix 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
GVI 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
12.10
FA 2000 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, Genforeningspladsen
Fix
Kunst, Genforeningspladsen
9.
søndag
12.10
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
HIK 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
12.10
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
FA 2000 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
12.10
Fremad Valby 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
BK Fix 1
Valby IP, tribunen
9.
søndag
12.10
BK Hellas 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
GVI. Nymosen
BK Fix 3
GVI. Nymosen
9.
søndag
12.10
Dragør BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
BK Fix 1
Dragør Bk
9.
søndag
12.30
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
KB 2
Vanløse I P
9.
søndag
12.50
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Hvidovre IF 4
Vanløse I P
9.
søndag
13.00
Aakanden GF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Fix 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
9.
søndag
13.00
Østerbro IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
13.10
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Vanløse IF 5
Vanløse I P
9.
søndag
13.20
KB 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Fix 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
9.
søndag
13.20
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Skovshoved IF 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
13.40
Sundby BK 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Fix 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
9.
søndag
13.40
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
GVI 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
14.00
KB 5
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Fix 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
9.
søndag
14.30
Østerbro IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
14.50
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Skovshoved IF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
søndag
15.10
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
HIK 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
11.
tirsdag
19.00
BK Fix
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FK Prespa
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
11.
tirsdag
19.30
Brønshøj
-
Herrer
M+55
M+ 55 M 7M Forår • Mester
Tingbjerg I P
Fix
Tingbjerg I P
12.
onsdag
19.00
Viktoria
-
Herrer
M+32
M+32 1 Forår • P1
Fælledparken
Fix
Fælledparken
13.
torsdag
10.00
Skjold 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • P3
Fælledparken
Fix 2
Fælledparken
13.
torsdag
18.30
Fix
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
14.
fredag
18.00
Fix
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
MU FC
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
14.
fredag
18.30
Tårnby FF
-
Herrer
M+32
M+ 32 1 7M Forår • P1
Vestamager Idrætsanlæg
Fix
Vestamager Idrætsanlæg
14.
fredag
19.30
Brønshøj BK
-
Herrer
M+50
M+ 50 1 7M Forår • P1
Tingbjerg I P
Fix
Tingbjerg I P
15.
lørdag
12.00
Østerbro IF
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Kunst, Fælledparken
BK Fix
Kunst, Fælledparken
15.
lørdag
14.00
Fix 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P11
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Skjold 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
15.
lørdag
16.00
Fix 4
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P19
Gadelandet
Skjold 12
Gadelandet
15.
lørdag
16.00
Fix 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • P3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Ørestad IF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
16.
søndag
10.00
HIK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7:7 Forår • P1
Kunst, HIK
Fix
Kunst, HIK
16.
søndag
10.00
FA 2000 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix 3
Kunst, Jens Jessens Vej
16.
søndag
12.00
Fremad Valby 7
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Kunst, Valby IP, tribunen
Fix 3
Kunst, Valby IP, tribunen
17.
mandag
19.30
Fix
-
Herrer
M+55
M+ 55 M 7M Forår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
17.
mandag
20.30
Hvidovre IF
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Intet anvendes
Fix
Intet anvendes
18.
tirsdag
19.00
Fix
-
Herrer
M+32
M+32 1 Forår • P1
Gadelandet
Jyden
Gadelandet
19.
onsdag
18.30
AB Tårnby 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Forår • Mester
Kunst, Tårnby Stadion
Fix
Kunst, Tårnby Stadion
19.
onsdag
19.00
Fix
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Gadelandet
Olympia 1921
Gadelandet
20.
torsdag
18.30
Fix 3
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFUM 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
21.
fredag
18.00
Fix
-
Herrer
M+32
M+ 32 1 7M Forår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Vestia
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
22.
lørdag
12.00
KFUM 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P11
Emdrupparken
Fix 2
Emdrupparken
22.
lørdag
12.00
Kastrup 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • P3
Røllikevej
Fix 2
Røllikevej
22.
lørdag
14.00
BK Fix
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk. Hellas
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
22.
lørdag
16.00
FC Ryparken 7
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Kunst, Ryparken
Fix
Kunst, Ryparken
23.
søndag
12.00
Jægersborg 7
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P19
Jægersborg
Fix 4
Jægersborg
23.
søndag
14.00
Fix 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
24.
mandag
10.00
Fremad Valby 2
-
Herrer
M+32
M+ 32 1 7M Forår • P1
Kunst, Valby IP, tribunen
Fix
Kunst, Valby IP, tribunen
24.
mandag
12.00
CBS Sport
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
tirsdag
18.30
Fix
-
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Forår • Mester
Gadelandet
Sundby
Gadelandet
25.
tirsdag
20.15
Sønderbro Fight
-
Herrer
M+50
M+ 50 1 7M Forår • P1
Kunstbane 2, Kløvermarken
Fix
Kunstbane 2, Kløvermarken
26.
onsdag
18.30
Fremad Valby
-
Herrer
M+55
M+ 55 M 7M Forår • Mester
Valby IP, tribunen
Fix
Valby IP, tribunen
26.
onsdag
18.30
Fix
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Pioneren
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
27.
torsdag
18.30
Fix
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
PI Fodbold
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
28.
fredag
18.00
Vestia
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7:7 Forår • P1
Kunst, Bavnehøj IA
Fix
Kunst, Bavnehøj IA
28.
fredag
18.00
Østerbro IF
-
Herrer
M+32
M+32 1 Forår • P1
Fælledparken
Fix
Fælledparken
29.
lørdag
10.00
Sundby BK
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Bk Fix 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
10.00
FB 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
Fælledparken
BK Fix 3
Fælledparken
29.
lørdag
10.20
KB 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Bk Fix 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
10.20
BK Fix 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
Fælledparken
Østerbro IF 3
Fælledparken
29.
lørdag
10.40
B 1908 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Bk Fix 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
10.40
Nørrebro United 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 4
Fælledparken
BK Fix 3
Fælledparken
29.
lørdag
10.45
FA 2000 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Forår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Fix 2
Kunst, Jens Jessens Vej
29.
lørdag
11.30
Nørrebro United 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Engdraget
BK Fix 1
Engdraget
29.
lørdag
11.50
BK Hellas 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Engdraget
BK Fix 1
Engdraget
29.
lørdag
12.00
Hekla
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Kunst, Hekla park
Fix 3
Kunst, Hekla park
29.
lørdag
12.10
FA 2000 2
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Engdraget
BK Fix 1
Engdraget
29.
lørdag
13.00
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Vanløse I P
BK Vestia 2
Vanløse I P
29.
lørdag
13.20
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Vanløse I P
Fremad Amager 1
Vanløse I P
29.
lørdag
13.40
Vanløse IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Vanløse I P
BK Fix 3
Vanløse I P
29.
lørdag
14.30
Sundby BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
BK Fix 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
14.50
KB 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
BK Fix 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
15.10
BK Fix 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
KB 1
KB. Pile Alle
29.
lørdag
16.00
Fix 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P11
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FB 9
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
29.
lørdag
16.00
Fix 4
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P19
Gadelandet
FB 15
Gadelandet
29.
lørdag
16.00
FA 2000 9
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix 3
Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag
10.00
CBS Sport
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Frederiksberg IP, kunst
BK Fix
Frederiksberg IP, kunst
30.
søndag
10.00
Østerbro IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 2
Kunst, Ryparken
BK Fix 1
Kunst, Ryparken
30.
søndag
10.00
BK Fix 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Aakanden GF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
10.00
Nørrebro United 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
10.00
B.93 2
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Kunst, B93
Fix
Kunst, B93
30.
søndag
10.00
Bk Fix
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
10.00
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
FB 5
Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag
10.20
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Hekla Park
BK Hekla 1
Hekla Park
30.
søndag
10.20
FA 2000
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
10.20
Husum BK 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Fix 2
Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag
10.40
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Hekla Park
Sundby BK 2
Hekla Park
30.
søndag
10.40
B 1908 2
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
10.40
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Hellas 3
Kunst, Jens Jessens Vej
30.
søndag
11.15
Kastrup
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Røllikevej
Fix
Røllikevej
30.
søndag
11.30
BK Skjold 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
Fix
Kunst, HIK
30.
søndag
11.30
Fremad Valby 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Dragør Bk
BK Fix 3
Dragør Bk
30.
søndag
11.30
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Dragør BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
11.50
Fix
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
BK Union 2
Kunst, HIK
30.
søndag
11.50
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Dragør Bk
Dragør BK 2
Dragør Bk
30.
søndag
11.50
BK Stefan 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
12.00
BK Fix 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FB 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
12.00
BK Fix 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
12.10
HIK 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
Fix
Kunst, HIK
30.
søndag
12.10
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Dragør Bk
Sundby BK 3
Dragør Bk
30.
søndag
12.10
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Kastrup BK 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
12.45
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Vanløse IP. Opvisn.
FC Damsø
Vanløse IP. Opvisn.
30.
søndag
13.00
Vanløse IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Husumparken
BK Fix 4
Husumparken
30.
søndag
13.00
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
AB Tårnby 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
13.00
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Vanløse IP. Opvisn.
HIK 3
Vanløse IP. Opvisn.
30.
søndag
13.15
Østerbro IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Vanløse IP. Opvisn.
BK Fix 1
Vanløse IP. Opvisn.
30.
søndag
13.20
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Husumparken
Husum BK 2
Husumparken
30.
søndag
13.20
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
GVI 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
13.30
BK Fix 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Østerbro IF 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
13.30
BK Fix 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Vanløse IP. Opvisn.
BK Hekla 1
Vanløse IP. Opvisn.
30.
søndag
13.40
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Husumparken
Nørrebro United 4
Husumparken
30.
søndag
13.40
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Fremad Valby 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
14.00
Dragør 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • P3
Dragør Bk
Fix 2
Dragør Bk
30.
søndag
14.30
GVI 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
BK Fix 1
Kunst, HIK
30.
søndag
14.30
B.1908 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
14.30
Nørrebro United
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Fix 4
Hvidovre IF's baner
30.
søndag
14.50
KB 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
BK Fix 1
Kunst, HIK
30.
søndag
14.50
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
HIK 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
14.50
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Fix 4
Hvidovre IF's baner
30.
søndag
15.10
HIK 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
BK Fix 1
Kunst, HIK
30.
søndag
15.10
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB 6
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
søndag
15.10
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Vestia 3
Hvidovre IF's baner
31.
mandag
18.30
Fix
-
Herrer
M+55
M+ 55 M 7M Forår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Vanløse
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Juni 2021
1.
tirsdag
18.30
Fix 3
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P20
Gadelandet
Amager FF 3
Gadelandet
2.
onsdag
18.00
Kastrup 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Forår • Mester
Røllikevej
Fix
Røllikevej
2.
onsdag
18.30
Fix
-
Herrer
M+50
M+ 50 1 7M Forår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FC Babylon
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2.
onsdag
19.30
Fix
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Fremad Valby 11
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
torsdag
18.00
Fr.holm Sydhavnen 3
-
Herrer
Senior
Serie 5, P18/25 Forår • P19
Valby IP, Gl. Afdeling
Fix 4
Valby IP, Gl. Afdeling
3.
torsdag
18.30
Fix
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
ØKF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
torsdag
19.30
Fix
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Kunst, Tingbjerg IP
FC Knöedel
Kunst, Tingbjerg IP
5.
lørdag
09.30
HIK 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
BK Fix 2
Kunst, HIK
5.
lørdag
10.00
BK Hellas 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Engdraget
BK Fix 2
Engdraget
5.
lørdag
10.20
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Engdraget
KB 4
Engdraget
5.
lørdag
10.30
B 93 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Kunst, B93
BK Fix 1
Kunst, B93
5.
lørdag
10.40
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Engdraget
B 1903 1
Engdraget
5.
lørdag
11.30
BK Hellas 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Engdraget
BK Fix 3
Engdraget
5.
lørdag
11.30
B 93 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Mangler arrangør
BK Fix 2
Mangler arrangør
5.
lørdag
11.50
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Engdraget
KB 6
Engdraget
5.
lørdag
11.50
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Mangler arrangør
BK Vestia 2
Mangler arrangør
5.
lørdag
12.00
Rødovre
-
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Rødovre Stadion Kunst
BK Fix
Rødovre Stadion Kunst
5.
lørdag
12.00
BK Hellas 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Engdraget
BK Fix 3
Engdraget
5.
lørdag
12.00
Fix
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Nørrebro United 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5.
lørdag
12.10
BK Fix 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Engdraget
B 1903 2
Engdraget
5.
lørdag
12.10
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Mangler arrangør
KB 7
Mangler arrangør
5.
lørdag
12.30
Fix
-
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7:7 Forår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Tårnby FF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5.
lørdag
13.00
BK Skjold 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
KB. Pile Alle
BK Fix 4
KB. Pile Alle
5.
lørdag
13.20
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
KB. Pile Alle
KB 10
KB. Pile Alle
5.
lørdag
13.40
BK Fix 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
KB. Pile Alle
B 1903 3
KB. Pile Alle
5.
lørdag
16.00
Fix 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Forår • P3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FA 2000 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
10.00
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B1903
Vanløse IF 3
B1903
6.
søndag
10.00
KFUM 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Emdrupparken
Fix
Emdrupparken
6.
søndag
10.00
Bk Fix 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Sundby BK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
10.00
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Rødovre Stadion
Nørrebro United 3
Rødovre Stadion
6.
søndag
10.20
BK Fix 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B1903
KB 7
B1903
6.
søndag
10.20
BK Union 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Emdrupparken
Fix
Emdrupparken
6.
søndag
10.20
BK Vestia 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
10.20
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Rødovre Stadion
Husum BK 2
Rødovre Stadion
6.
søndag
10.40
B 1903 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B1903
BK Fix 3
B1903
6.
søndag
10.40
Vanløse IF 8
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 2
Emdrupparken
Fix
Emdrupparken
6.
søndag
10.40
FB 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
10.40
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 9
Rødovre Stadion
BK Rødovre 2
Rødovre Stadion
6.
søndag
11.00
Kastrup BK 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 1
Røllikevej
BK Fix 3
Røllikevej
6.
søndag
11.30
Valby BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
BK Fix 1
B 93 Svanemølleanlæg.
6.
søndag
11.30
Fremad Valby 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Husumparken
BK Fix 1
Husumparken
6.
søndag
11.30
BK Fix 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Nørrebro United 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
11.30
Husum BK 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Rødovre Stadion
BK Fix 4
Rødovre Stadion
6.
søndag
11.50
BK Fix 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93 1
B 93 Svanemølleanlæg.
6.
søndag
11.50
FB 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Husumparken
BK Fix 1
Husumparken
6.
søndag
11.50
BK Vestia 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
11.50
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Rødovre Stadion
Hvidovre IF 4
Rødovre Stadion
6.
søndag
12.00
BK Fix 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Skjold 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
12.00
Fix 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Gadelandet
Østerbro IF
Gadelandet
6.
søndag
12.10
BK Fix 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
HIK 1
B 93 Svanemølleanlæg.
6.
søndag
12.10
BK Fix 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Husumparken
Husum BK 1
Husumparken
6.
søndag
12.10
Sundby BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6.
søndag
12.10
BK Fix 4
-