Menu

Piger 2009-2010

Holdets stab

Træner
profil
Jakob Maraldo
Cheftræner
ingen pic
Niels Gorm Maly Rytter
Træner
ingen pic
Søren Frank Jørgensen
Træner
profil
Michael Bjerrum
Træner
ingen pic
Christian Elbrønd Krabbenhøft
Træner
profil
Niels Jepsen
Holdleder
profil
Pernille Stievano
Holdleder
ingen pic
Niels Gorm Maly Rytter
Træner
ingen pic
Camilla Sørensen

KampprogramVinterBold U12 Piger 2 (09) 8v8 • Pulje 1

November 2020

Virum-Sorgenfri BK
Spillet
Ude
Virumgård kunstgræsbane

Fix

Fix
29. nov
Kl. 09.00
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

Vestia 1
December 2020

Hvidovre IF 1
12. dec
Kl. 13.15
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

Fix
Januar 2021

Fix
17. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

Kastrup

Fix
31. jan
Kl. 14.30
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

Snekkersten IF 1
Marts 2021

Dragør Bk.
6. mar
Kl. 11.00
Ude
Kunst, Dragør Bk.

Fix

Fix
14. mar
Kl. 12.00
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1

Hareskov IF
21. mar
Kl. 10.00
Ude
Værløse Stadion Kunstgræs

Fix

Fix
28. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

Husum Bk

KampprogramVinterBold U11 Piger 2 (10) 8v8 • Pulje 1

November 2020

BK Fix
Spillet
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

Bagsværd BK 2

Kastrup
29. nov
Kl. 10.45
Ude
Kunst, John Tranums Alle

BK Fix
Januar 2021

Ølstykke FC (1)
17. jan
Kl. 10.00
Ude
Ølstykke Stadion Kunstgræs

BK Fix

HIK 2
30. jan
Kl. 11.30
Ude
Kunst, HIK

BK Fix
Marts 2021

BK Fix
7. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

B 1938 1

FC Damsø
14. mar
Kl. 10.00
Ude
Vanløse I P

BK Fix

BK Fix
21. mar
Kl. 10.30
Hjemme
Kunst, Tingbjerg IP

FB

KampprogramU11 Piger (10) 2 8v8 Efterår • Pulje 1

August 2020

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Nørrebro United 1

Tårnby FF 1
Spillet
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

BK Fix 1
September 2020

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Sundby BK 1

Kastrup BK 1
Spillet
Ude
Røllikevej

BK Fix 1

B 1908 1
Spillet
Ude
Sundby Idrætspark

BK Fix 1

BK Fix 1
Spillet
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KFUM 1
Oktober 2020

FB 1
Spillet
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

BK Fix 1

KampprogramU13 Piger M (08) 8M Efterår • P1

August 2020

KFUM
7 - 2
Ude
Emdrupparken

Fix
September 2020

Tårnby FF
9 - 2
Ude
Vestamager Idrætsanlæg

Fix

Fix
1 - 9
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B93
Oktober 2020

Hekla
5 - 2
livescore
Ude
Kunst, Hekla park

Fix

Fix
2 - 0
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Skjold

Sponsor for ungdom