Menu

Drenge 2007

Kontakt afdelingen: d2007@boldklubbenfix.dk

 

Holdets stab

Træner
profil
Jeppe Müller
Træner
profil
Martin Hodel
Årgangsansvarlig
profil
Thomas Klok Stitz
Cheftræner
profil
Thomas Klok Stitz

KampprogramU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

September 2021

AB Tårnby 2
3 - 4
livescore
Ude
Tårnby Stadion

Fix

Fix
2 - 7
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HIK 2

Fix
UDS
Hjemme
Gadelandet

Kastrup 2

Fix
5 - 3
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1903

FB
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix
Oktober 2021

Fix
3. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Hvidovre IF 2

KB 2
9. okt
Kl. 12.00
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fix

Fix
17. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B93 2

Skovshoved IF
30. okt
Kl. 10.00
Ude
Gentofte Sportspark Opv. kunst

Fix
November 2021

Fix
7. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Aakanden GF

KampprogramU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

August 2021

HIK 3
1 - 6
Ude
Kunst, HIK

Fix 2
September 2021

Fix 2
5 - 1
livescore
Hjemme
Gadelandet

AB Tårnby 3

Fix 2
6 - 1
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

CIK

FA 2000 4
2 - 10
livescore
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Hvidovre IF 3
0 - 5
livescore
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

Fix 2

Fix 2
22. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Gadelandet

B 1903 2
Oktober 2021

FB 2
1. okt
Kl. 18.15
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Fix 2
10. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B 1908 3

B93 5
17. okt
Kl. 12.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Fix 2
31. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

GVI 3
November 2021

Fremad Amager 2
7. nov
Kl. 12.00
Ude
Sundby Idrætspark

Fix 2

StillingU15 Drenge M (07) Efterår • Mester

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 HIK 2 4 3 1 0 10
2 KB 2 5 3 1 1 10
3 Hvidovre IF 2 4 3 0 1 9
4 FB 3 2 0 1 6
5 Skovshoved IF 4 2 0 2 6
6 Aakanden GF 4 2 0 2 6
7 Fix 3 2 0 1 6
8 Kastrup 2 3 1 0 2 3
9 AB Tårnby 2 5 1 0 4 3
10 B93 2 4 0 2 2 2
11 B 1903 3 0 0 3 0

StillingU15 Drenge 4 (07) Efterår • P4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fix 2 5 5 0 0 15
2 Fremad Amager 2 5 3 0 2 9
3 CIK 5 3 0 2 9
4 B93 5 4 3 0 1 9
5 AB Tårnby 3 5 3 0 2 9
6 HIK 3 5 3 0 2 9
7 B 1908 3 5 2 0 3 6
8 GVI 3 5 1 2 2 5
9 FB 2 5 1 1 3 4
10 Hvidovre IF 3 4 1 1 2 4
11 B 1903 2 5 1 0 4 3
12 FA 2000 4 5 1 0 4 3

Sponsor for ungdom