Menu
Alle kampe
September 2020
26.
lørdag
10.00
HB
-
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Kunst, Fælledparken
Fix
Kunst, Fælledparken
26.
lørdag
12.00
Skjold 3
UDS
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Fix 2
Fælledparken
26.
lørdag
12.30
BK Fix 1
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFUM 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26.
lørdag
12.30
Fix
Kvinder
U13
U13 Piger M (08) 8M Efterår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
B93
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26.
lørdag
13.00
KB 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Fix 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26.
lørdag
13.30
Kastrup BK 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Røllikevej
BK Fix 1
Røllikevej
26.
lørdag
14.00
BK Fix
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Kunst, Grøndal Centret
Østerbro IF
Kunst, Grøndal Centret
27.
søndag
10.00
BK Fix 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Hellas 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
27.
søndag
10.00
FB
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
søndag
10.00
Skjold 13
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Fælledparken
Fix 3
Fælledparken
27.
søndag
12.00
Bk Fix
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Brønshøj BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
27.
søndag
12.00
Jægersborg BK
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Jægersborg
BK Fix 3
Jægersborg
27.
søndag
14.00
B 1903 5
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
B1903
Fix 2
B1903
28.
mandag
17.30
Skjold
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Fælledparken
Fix
Fælledparken
28.
mandag
18.00
Fix
Herrer
M+55
M+55 M 7M Efterår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Brønshøj
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
onsdag
20.15
ØKF
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Kunstbane 2, Kløvermarken
Fix
Kunstbane 2, Kløvermarken
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
Fix
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Gadelandet
Valby Bk.
Gadelandet
1.
torsdag
20.00
Fix 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Tingbjerg IP
KB 7
Kunst, Tingbjerg IP
1.
torsdag
21.00
FC Knöedel
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Ryparken
Fix
Kunst, Ryparken
2.
fredag
17.30
KB 6
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Fix 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
3.
lørdag
10.00
FB 1
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Fix 1
Kunst, Jens Jessens Vej
3.
lørdag
10.00
BK Fix 3
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Engdraget
Vanløse IF 2
Engdraget
3.
lørdag
10.20
BK Hellas 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Engdraget
BK Fix 3
Engdraget
3.
lørdag
10.40
KB 10
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Engdraget
BK Fix 3
Engdraget
3.
lørdag
12.00
Vestia
Herrer
M+32
M+32 1 7M Efterår • P2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Fix
Bavnehøj Idrætsanlæg
3.
lørdag
12.00
B93 5
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, B93
Fix 2
Kunst, B93
3.
lørdag
12.30
BK Fix 3
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Frem Xtra
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
lørdag
12.30
BK Fix 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
FB 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
lørdag
14.00
BK Fix 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Nørrebro United 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
lørdag
14.00
Bk. Hellas
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Engdraget
BK Fix
Engdraget
3.
lørdag
16.00
Fix 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
PI Fodbold 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
10.00
Bk Fix
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk. Rødovre
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
10.00
FB
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 3
Kunst, Genforeningspladsen
Fix
Kunst, Genforeningspladsen
4.
søndag
10.00
BK Fix 1
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
B 1908
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
10.00
KB 4
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
KB. P.Bangsvej
BK Fix 1
KB. P.Bangsvej
4.
søndag
10.00
BK Fix 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 6
Kunst, Tårnby Stadion
AB Tårnby 2
Kunst, Tårnby Stadion
4.
søndag
10.00
BK Skjold 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
BK Fix 1
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
4.
søndag
10.00
Vanløse IF 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 10
Kunst, Vanløse I P
BK Fix 1
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
10.20
BK Hellas 2
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 3
Kunst, Genforeningspladsen
Fix
Kunst, Genforeningspladsen
4.
søndag
10.20
BK Fix 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 6
Kunst, Tårnby Stadion
FA 2000 3
Kunst, Tårnby Stadion
4.
søndag
10.20
Ørestad IF 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
BK Fix 1
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
4.
søndag
10.20
BK Fix 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 10
Kunst, Vanløse I P
Østerbro IF 2
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
10.40
Fix
Kvinder
U9
U9 Piger (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 3
Kunst, Genforeningspladsen
BK Union
Kunst, Genforeningspladsen
4.
søndag
10.40
BK Fix 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
KB. P.Bangsvej
FA 2000 1
KB. P.Bangsvej
4.
søndag
10.40
CIK 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 6
Kunst, Tårnby Stadion
BK Fix 3
Kunst, Tårnby Stadion
4.
søndag
10.40
BK Fix 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
Tårnby FF 1
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
4.
søndag
10.40
BK Fix 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 10
Kunst, Vanløse I P
Fremad Valby 1
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
11.30
Aakanden GF 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Gentofte Sportspark - kunst 1
Fix
Gentofte Sportspark - kunst 1
4.
søndag
11.30
BK Fix
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (2)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.30
BK Fix 3
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Emdrupparken
KFUM 2
Emdrupparken
4.
søndag
11.30
B 1908 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
BK Fix 2
B1903
4.
søndag
11.30
BK Fix 4
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
Jægersborg BK 1
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
11.50
Hvidovre IF (1)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.50
FA 2000 4
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Emdrupparken
BK Fix 3
Emdrupparken
4.
søndag
11.50
Sundby BK 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
BK Fix 2
B1903
4.
søndag
11.50
BK Fix 4
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
Vanløse IF 2
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
11.50
Brønshøj BK 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Tingbjerg I P
BK Fix 2
Tingbjerg I P
4.
søndag
12.10
Dragør BK
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
12.10
Fremad Valby 3
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Emdrupparken
BK Fix 3
Emdrupparken
4.
søndag
12.10
BK Fix 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
B 1903 1
B1903
4.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
BK Fix 4
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
13.00
BK Hekla 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 12
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
13.00
BK Frem 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 9
Frem, Valby IP
BK Fix 2
Frem, Valby IP
4.
søndag
13.20
BK Fix 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 12
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
13.20
Nørrebro United 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 9
Fælledparken
BK Fix 2
Fælledparken
4.
søndag
13.40
BK Fix 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 12
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
13.40
BK Fix 2
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 9
Frem, Valby IP
Vanløse (3)
Frem, Valby IP
4.
søndag
13.40
BK Skjold 3
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 9
Fælledparken
BK Fix 2
Fælledparken
4.
søndag
14.30
BK Fix 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
14.50
BK Fix 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Aakanden GF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
15.10
B 93 4
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
15.30
Elite Bornholm
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Åkirkeby Stadion
Fix
Åkirkeby Stadion
6.
tirsdag
20.00
Fr.holm Sydhavnen
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Fix
Kunst, Valby IP, tribunen
7.
onsdag
17.00
Fix
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Gadelandet
Husum
Gadelandet
8.
torsdag
19.30
FB
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Fix
Frederiksberg IP, kunst
8.
torsdag
20.00
Fix
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Kunst, Tingbjerg IP
Fremad Amager
Kunst, Tingbjerg IP
9.
fredag
18.00
Fix
Herrer
M+32
M+32 1 7M Efterår • P2
Kunst, Tingbjerg IP
Brønshøj 2
Kunst, Tingbjerg IP
10.
lørdag
10.00
Vanløse IF 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Kunst, Vanløse I P
BK Fix 1
Kunst, Vanløse I P
10.
lørdag
10.00
Vanløse IF 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
Kunst, Vanløse I P
BK Fix 1
Kunst, Vanløse I P
10.
lørdag
11.00
Bispebjerg Bk.
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Lersøparken
Bk Fix
Lersøparken
10.
lørdag
11.00
Hekla
Kvinder
U13
U13 Piger M (08) 8M Efterår • P1
Kunst, Hekla park
Fix
Kunst, Hekla park
10.
lørdag
12.30
BK Fix 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Union 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
10.
lørdag
14.00
Fremad Valby 6
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
Kunst, Valby IP, tribunen
Fix 2
Kunst, Valby IP, tribunen
10.
lørdag
14.00
BK Fix
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
CBS Sport
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
10.
lørdag
16.00
B 93 5
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, B93
BK Fix 2
Kunst, B93
11.
søndag
12.00
Dragør Bk.
Herrer
M+55
M+55 M 7M Efterår • P1
Dragør Bk
Fix
Dragør Bk
11.
søndag
12.00
B93 13
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, B93
Fix 3
Kunst, B93
11.
søndag
12.00
Fix 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Ørestad IF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
11.
søndag
14.00
Fix
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
B 1908
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
mandag
20.15
Skovshoved IF
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Fix
Gentofte Sportspark - kunst 1
14.
onsdag
19.30
Fix
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
Skjold
Kunst, Tingbjerg IP
17.
lørdag
14.00
BK Fix
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Rødovre
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
18.
søndag
15.00
Fix 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Gadelandet
Jægersborg 4
Gadelandet
20.
tirsdag
19.30
Fix
Herrer
M+32
M+32 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
Bk. Hekla
Kunst, Tingbjerg IP
21.
onsdag
19.30
Fix
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Tingbjerg IP
B.93 2
Kunst, Tingbjerg IP
22.
torsdag
20.30
PI Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 7M Efterår • P2
Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
Fix
Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
23.
fredag
20.00
VLI 4
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
Kunst, Jens Jessens Vej
Fix 2
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
lørdag
12.00
Fix
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Gadelandet
B 1903
Gadelandet
24.
lørdag
13.00
Fix
Herrer
M+55
M+55 M 7M Efterår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
24.
lørdag
14.00
Husum 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Kunst, Husumparken
Fix 3
Kunst, Husumparken
24.
lørdag
14.00
CSC
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Kunstbane 1, Kløvermarken
BK Fix
Kunstbane 1, Kløvermarken
24.
lørdag
15.30
Bk. Bornholm
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Hasle Stadion
Fix
Hasle Stadion
25.
søndag
09.00
Nykøbing FC
Herrer
U17
Træningskamp Ungdom U14 - U18 • Pulje 1
NFC Anlæg Syd
Boldklubben Fix
NFC Anlæg Syd
25.
søndag
10.00
AB Tårnby 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Tårnby Stadion
Fix
Tårnby Stadion
25.
søndag
10.00
Skjold 4
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Fix 2
Fælledparken
25.
søndag
10.30
Nykøbing FC
Herrer
U17
Træningskamp Ungdom U14 - U18 • Pulje 1
NFC Anlæg Syd
Boldklubben Fix
NFC Anlæg Syd
25.
søndag
11.00
Fix
Kvinder
U13
U13 Piger M (08) 8M Efterår • P1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Skjold
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
25.
søndag
14.00
GVI 2
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
GVI. Nymosen
Fix
GVI. Nymosen
26.
mandag
20.00
Fix
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
Gadelandet
B.93
Gadelandet
29.
torsdag
18.30
Fix 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
B 1903 8
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
31.
lørdag
12.00
Fix
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFUM
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
31.
lørdag
16.00
Fix
Herrer
U14
U14 Drenge M (07) Efterår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Frem
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
31.
lørdag
16.00
Fix 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P15
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
November 2020
1.
søndag
10.00
Fix 3
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P22
Gadelandet
FA 2000 11
Gadelandet
7.
lørdag
14.00
BK Fix
Herrer
Senior
Serie 1, P2 20/21 • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Sundby Bk.
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej