Menu

1. & 2. senior

Kontakt afdelingen: herresenior@boldklubbenfix.dk 

 

Holdets stab

Cheftræner
profil
Sune Blom
Træner
profil
Casper Greve Andersen
Træner
ingen pic
Marius Rechendorff
Holdleder
profil
Nikolaj Kjær
Assistenttræner
ingen pic
Sebastian Zester

KampprogramSerie 3, P8/11 Efterår • P11

August 2021

Fix 2
UHT
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Husum 3
September 2021

FB 5
HHT
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Fix 2
UHT
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Fremad Valby 4

Skjold 4
2 - 2
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Fix 2

Fix 2
25. sep
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FC Udfordringen 2
Oktober 2021

CBS Sport 3
3. okt
Kl. 14.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fix 2

Fix 2
9. okt
Kl. 16.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FB 8

PI Fodbold 2
16. okt
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Fix 2

Skovshoved IF 4
27. okt
Kl. 20.00
Ude
Gentofte Sportspark Opv. kunst

Fix 2

B 1903 5
31. okt
Kl. 14.00
Ude
B1903

Fix 2
November 2021

Fix 2
7. nov
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

HB 4

KampprogramSerie 1, P2 21/22 • P2

August 2021

BK Fix
0 - 1
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Frederiksholm Sydhavnen

CSC
1 - 2
livescore
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

BK Fix
September 2021

BK Fix
2 - 3
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

CBS Sport

BK Fix
2 - 1
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FC Sunshine

PI Fodbold
3 - 1
livescore
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

BK Fix

BK Fix
2 - 4
livescore
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Rødovre

Nørrebro FF
24. sep
Kl. 20.00
Ude
Kunst, Mimersparken

BK Fix
Oktober 2021

BK Fix
2. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

B.1960

IF Føroyar
9. okt
Kl. 14.00
Ude
Kunstbane 2, Kløvermarken

BK Fix

BK Fix
16. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Jægersborg Bk.

ØKF
23. okt
Kl. 14.00
Ude
Kunstbane 1, Kløvermarken

BK Fix

BK Fix
30. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Bk. Hellas
November 2021

Bk. Viktoria
6. nov
Kl. 14.00
Ude
Kunst, Fælledparken

BK Fix
April 2022

Frederiksholm Sydhavnen
14. apr
Kl. 12.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

BK Fix

BK Fix
18. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Gadelandet

CSC

FC Sunshine
22. apr
Kl. 18.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

BK Fix

BK Fix
30. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Gadelandet

PI Fodbold
Maj 2022

Rødovre
7. maj
Kl. 12.00
Ude
Rødovre Stadion

BK Fix

BK Fix
14. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Gadelandet

Nørrebro FF

B.1960
21. maj
Kl. 12.00
Ude
Grønnemosen

BK Fix

BK Fix
26. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Gadelandet

IF Føroyar

Jægersborg Bk.
28. maj
Kl. 14.00
Ude
Jægersborg

BK Fix
Juni 2022

BK Fix
4. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Gadelandet

ØKF

Bk. Hellas
6. jun
Kl. 12.00
Ude
Engdraget

BK Fix

BK Fix
18. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Gadelandet

Bk. Viktoria

CBS Sport
25. jun
Kl. 14.00
Ude
Frederiksberg IP, kunst

BK Fix

StillingSerie 3, P8/11 Efterår • P11

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 CBS Sport 3 4 4 0 0 12
2 Fix 2 4 3 1 0 10
3 PI Fodbold 2 4 3 0 1 9
4 FB 8 5 3 0 2 9
5 FB 5 5 2 1 2 7
6 FC Udfordringen 2 5 2 0 3 6
7 HB 4 4 1 2 1 5
8 Skovshoved IF 4 4 1 1 2 4
9 Skjold 4 5 1 1 3 4
10 B 1903 5 2 1 0 1 3
11 Husum 3 3 1 0 2 3
12 Fremad Valby 4 5 0 0 5 0

StillingSerie 1, P2 21/22 • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B.1960 6 4 1 1 13
2 PI Fodbold 6 4 1 1 13
3 Rødovre 6 4 0 2 12
4 Frederiksholm Sydhavnen 6 4 0 2 12
5 Bk. Viktoria 5 3 2 0 11
6 Nørrebro FF 4 3 1 0 10
7 Bk. Hellas 6 3 0 3 9
8 CBS Sport 6 2 1 3 7
9 BK Fix 6 2 0 4 6
10 ØKF 6 2 0 4 6
11 CSC 6 2 0 4 6
12 IF Føroyar 5 1 1 3 4
13 Jægersborg Bk. 6 0 3 3 3
14 FC Sunshine 6 0 2 4 2